Zoner Photo Studio 12 Home [09.02.2010]

CHIP Online
09-02-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Zoner Photo Studio 12 dijital fotoğraflarla çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz pek çok özelliği bir araya getiren, çok kapsamlı bir yazılım. Fotoğraf düzenlemek, efekt oluşturmak, organize etmek, arşivlemek ve yayınlamak bu araç ile çok kolay.Bütün bunların yanında GPS ve 3D görsel oluşturma desteğini ilk kez bir arada sunan yazılım olma özelliği taşıyor.

Zoner Photo Studio 12 dijital fotoğraflarla çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz pek çok özelliği bir araya getiren, çok kapsamlı bir yazılım. Fotoğraf düzenlemek, efekt oluşturmak, organize etmek, arşivlemek ve yayınlamak bu araç ile çok kolay.Bütün bunların yanında GPS ve 3D görsel oluşturma desteğini ilk kez bir arada sunan yazılım olma özelliği taşıyor.Zoner Photo Studio fotoğrafçılara istedikleri her şeyi sunmak için tasarlandı: Hızlı, etkili, hepsi bir arada bu ürün ile fotoğraflardan maksimum verim almak mümkün. Pek çok fotoğraf çalışma yazılımı benzer işleri yapmak için yüzlerce dolar harcamayı gerektirirken, bu yazılım çok daha uygun bir fiyata profesyonel seviyede çok özel imkanlar sunuyor.En son sürüm ile birlikte kullanıcı arayüzü yeniden tasarlandı ve kullanım kolaylığına büyük önem verildi.Önemli özelliklerHepsi bir arada çözüm
EXIF, IPTC ve XMP standartlarına destek
Bütün dillerde metin desteği
16 bit/kanal renk ile profesyonel
Toplu işlem yeteneği
Kullanımı kolay hızlı onarma ve otomatik kırmızı göz düzeltme özellikleri
Entegre 3D fotoğraf düzenleyici
Güçlü şablon ayarlar
RAW dosyalarından HDR oluşturma
Dört adım çalışma akışı: Al, düzenle, yönet, paylaş.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Zoner Photo Studio 12 Home

Kapalı Hesap (158417)
09-02-2010, 18:12   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Teşekkürler

çağdaşefe
09-02-2010, 21:29   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
68 mesaj

programı  indirdim kurdum  ama nasıl çalıştığını bilemedim..türkçe olsa belki kurcalar bişeyler yapmaya çalışırdım ama dilini türkçe yapma özelliğide yok galiba..
      bu programın kullanımını bilen varsa  lütfen yardımlarını esişrgemesin...teşekkürler

paraportu
12-02-2010, 20:24   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
181 mesaj

giveawayın kırk yılda bir güzel bir program vereceği tutmuş :). martta chipte olsa ne güzel olur...