Zorunlu Login Yardım

pyl2o
14-11-2008, 01:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Merhaba arkadaşlar benim bi sorunum var şimdi bir admin sayfası hazırladım adıda admin.aspx bu sayfadan adminler veri tabanına giriş yapcaklar. Tabı bu sayfadan once bir login sayfası yaptım ve eğer login dogru ıse response.redict ile adimn sayfasına git dıyorum fakat eger localhost.com\admin.aspx yazarsanız adres cubuguna o sekıldede gıdıyo admın sayfasına :D ben logın olmadan admın sayfasına gıtsın ıstemıyorum bunu nasıl yapabılırım yanı admın sayfasına loginsiz girilmesin yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden tesekkurler. (foruma baktım ama bulamadım eger gormedıysem kusura bakmayın)

Kapalı Hesap (79876)
14-11-2008, 02:11   |  #2  
Kapalı Hesap
1,252 mesaj

Sen ozaman üyelik sistemi kurmamışsın sisteme.Lamerlerın madarası olursun böyle.

Senin yapman gereken kullanıcın giriş bilgilerini sayfadan sayfaya aktarmalısın ki admin giriş yapmadığında o sayfaya erişmek istediğinde hata versin. Bunu Sessionlar sayesinde sağlayabilirsin. Anlatırdım tek tek ama uykum geldi Ölü sana bir kaynak vereyim bunu oku takılırsan gene sorarsın. Sessionları birazda kendin araştır session mantığını kapmadan bu sistemi kurman zor.
Burada: http://www.bilgininadresi.net/Ma ... %C3%9Cyelik-Sistemi
Kolay gelsin

eof-

Asp_C0D3R
27-11-2008, 01:02   |  #3  
Yeni Üye
35 mesaj

arkadaşın dediği gibi sessionlar  veya cookies ler sayasinde bunu yapabilirsin.