Zorunlu trafik sigortalarında küfür eder gibi iade

sinanrentacar
23-08-2016, 12:35   |  #1  
sinanrentacar avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bilindiği gibi trafik sigortası iadeleri, halkın devlete baskısı ve şikayeti, devletinde sigorta şirketlerine baskısı ile 1 ağustos 2016 tarihi itibarı ile iadeler başladı.
            Buraya kadar güzel, fakat uyanık sigorta şirketleri haziran 2015 den beri haksız olarak aldığı sigorta primlerini sadaka verir gibi iade etmeye başladı. örneğin 2014 ağustosta 3 yaşında hasarsızlık indirimi varken 270tl yaptırdığım zorunlu trafik sigortasını, 2015 ağustosta 870tl olarak çıkardı. bununda iadesini 70tl olarak yaptı. bumudur şimdi iade, bari vermeseydiniz. küfür eder gibi amaç vermek olsun.
Buna istinaden artık trafik sigortalarımı devlete ait kamu bankalarda en azından sorduruyorum. trafik sigortalarımın çoğunu devlete ait kamu bankalarında yaptırıyorum. sayın halkımında bu konuda duyarlı olmasını, artık bu halka eziyet eden, soyan firma ve kuruluşları cezalandırmasını umuyorum. ben tek başımayım deme, herkes aynısını düşünür. ne zaman ki boykot ederiz, o zaman düzelirler. ben hem kendi aracımda,hemde firmam adına kayıtlı araçlarım için kararlarımı aldım. yeter bu kadar sırtımıza semer vurdukları. saygılarımla. www.sinanrentacar.com

yandexci
13-10-2016, 00:41   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

ortada bir halk yok =)
siz böyle yaşamaya mahkumsunuz =)
yetmez ama evet =)