10 adımda torrent hızınızı katlayın!Yarı açık TCP bağlantı sayısını arttırmak

9 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

vista kullanıcıları nasıl çalıştıracak verdiğiniz pacth' i?

kotalıyam torrent e göre degilim

o bilgisayarın ayarlarını bozuyo bence yüklemeyin...

dosya tehlikeli uygulama içeriyor. verdiğiniz dosyayı daha önce birçok kez (her format attığımda) başka kaynaklardan indirmiştim. Onlarda böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Sizin dosyada bir cacıklık var. Düzgün bir versiyonunu tekrar yükleyiniz yada bunun yeni versiyonları var onlardan birini ekleyiniz. Zaten yeterince virüs var internette bari güvendiğimiz internet sitelerinde paylaşım yaparken biraz dikkat edelim. teşekkürler.

sakın bu yarı yapmayın yapınca düzenli çalışam bağkantım bozulduu

bunları yapmayın daha da azalıyor :D

Arkadaşlar bu program virus içermyor ingilizce bilen varsa patch'ın websitesne grip okusn,bağzı anti-virus yazılımlrı bu patchi virus olarak algılyor çnki windows'un içndn brşeyler deiştryor.. bence sorun yok ama ben şahsen şmdi denemedim,deepfreeze'i active yapıp deneyecğm.tşkrler

Sen de yorum yaz

Yarı açık TCP bağlantı sayısını arttırmak

Bu figür ise bir torrent istemcisinin simultane olarak herhangi bir zamanda ulaşabileceği maksimum bağlantı sayısını gösterir. SP2 veya SP3'lü Windows XP ise virüs tehdidine karşı varsayılan olarak bu rakamı 10 olarak belirler. Ancak bu rakam, torrent'in ulaşabileceği maksimum hız oranını düşüreceğinden dolayı bu rakamın daha yüksek tutulması gerekir.

Bu rakamı değiştirmek için EvID4226Patch isimli dosyayı sisteminize indirin. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra uTorrent için Options>Preferences>Advanced>net.max_halfopen seçeneğini bulun ve bu bölüme 50 ila 100 arası bir değer atayın. Ancak net.max_halfopen'ın TCPIP.SYS'deki değerden daha düşük olmasına dikkat edin.