10 vazgeçilmez akıllı telefon yeteneğiReachability Mode

7 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Şahsen hala tuğla olarak görüyorum. Cebe sığmayan sözde cep telefonları. Teknolojinin ilerleyişini bilim insanları yerine güruha bırakırsanız olacağı budur işte.

Çok güzel övmüşsünüz İos u tebrikler nasıl çok para veriyorlar mı bu reklamlar için?

iosu öve durun elinize birde asus alında bir bakın hiçbir telefonda olmayan o kadar fonksiyonel özellik varki. eldiven modundan kitap okuma moduna, diger telefonlara sonradan yüklenen ram yiyen ram rahatlatma uglumasanın yerleşiğinden iosta övdüğünüz tek elle kullanma moduna kadar herşey var. sırf tek el modu var diye 3000 tlye iphon alacagıma gider o paraya hız canavarı 3tane asus alırım.

Samsungda da tek el kullanımı var ekranın

Sen de yorum yaz

Reachability Mode

Bir zamanlar büyük ekranlı telefonların "tuğla" diye alay konusu olduğunu hatırlıyor musunuz? Çok da geriye gitmenize gerek yok. iPhone'un küçücük olduğu, Galaxy Mini gibi modellerin en çok satanlar arasına girdiği, minicik, miniminnacık telefonların trend olduğu yıllarda, 2006-2008 arasındaki köşe yazılarımızda küçük ekranların dokunmatik ekranlı telefonların ruhuna ters olduğunu ve eninde sonunda dev ekranlı telefonların yıldızlaşacağını yazıyorduk. Dediğimiz gibi de oldu.

Ancak 6 inçlik ekrana sahip bir telefonun ekranındaki üst noktalara tek elle ulaşmamız zor olabiliyor. Apple bu nedenle iPhone 6 ile Reachability Mode isimli bir özellik tanıttı. Telefonun home tuşuna basmadan, sadece iki kez dokunduğunuzda, ekranın üst sınırı aşağı doğru kayıyor ve artık baş parmağınızın ulaşabileceği sınırların içine giriyor.