1985'ten 2015'e tüm Windows kutuları!Windows 10

16 / 16

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

kutuları değil içindeki diskteki sistemi eleştirmişsiniz adeta... 8in kutusu kötü vistanınki kötü 7 ninki mükemmel kusursuz maşallah 10unki ise aynı 7 gibi, "mükemmel kusursuz maşallah"

@ttbpc haklısın gerçekten öyle

@ttbpc sanane kardeşim ister kutuyu eleştiririm ister Bill Gatesi sen Microsoftun avukatımısın sana ne oluyor filan yazasım geldi içimden :D :D:D :D abimiz haklı... :D

Tasarım olarak en iyisi Windows 8 in kutusu.

@07 Eylül 2015 21:31 bencede en iyisi o

En güzeli Xp kutusu ??

Bu işletim sistemi gerçekten güzel Daha da önemlisi windows'un verdiği ilk ücretsiz sürüm yükseltmesi olmasıdır : Ben bunu gerçekten ücretsiz yapacaklarına inanmamıştım. Bunu için Windows yönetime teşekkür ederim.

Windows 10'umu 1 ay önce sıfırladım ücretsiz tam sürüme geçme teklifimi kaybettim bir daha yapamam mı?

@19 Ocak 2016 18:57 Microsoft id ve parolasını kullanarak bir kez aktivasyon yaptıktan sonra daha sonra yaptığın yüklemelerde otomatik olarak aktivasyon oluyor bi çok kez denedim sıkıntı olmaması lazım

1 milyon kadar kişinin geliştirme işinde gönüllü olduğu, bütün Microsoft platformları için tasarlanan, ilerde yeni Update'lerle daha bir dolup taşacak olan son Windows. Ya da Microsoft'un en büyük yenilik ve kapanış hamlesi de diyebiliriz.

@27 Ocak 2016 17:49 pardon yeniliği nerede acaba?

windows 7 bence en güzeli

ne 7 ler 8 ler 10 lar gördüm lakin xp service pack 3 ten birtürlü vazgeçemedim :)

Bence en guzelı Windows 10 cunku masaustu we ekrani gosteriyo

Windows 10 çok iyi :)

Sen de yorum yaz

Windows 10

Windows 10'un kutusu, önceki Windows'ların kutularından birçok öğeyi ödünç alıyor. Arka planda Windows 3.1'in beyazından, ortada ise Windows 8 kutusundaki eğik PC penceresinden ilham alınmış. Önceki kutularda olduğu gibi Windows 10'un kutusu da işletim sisteminin masaüstünü, dolayısıyla PC'nizde nasıl görüneceğini gösteriyor. Elbette yenileyerek geri getirdiği Başlat menüsüne de büyük bir vurgu yapıyor.