2009'un Download-AdaylarıWindows 7

10 / 14

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

sapırsızlıkla bekliyoruz

Şu an betasını kullanıyorum. İnanılmaz harika. XP'de DX9'da zar zor oynadığım oyunları Win7'de DX10'da ultra yüksek detay rahatça oynayabiliyorum. Eğer betası böyleyse tam sürümü kim bilir nasıl olur?

Dx9 Zor Oynayan 10 Nasıl Oynaya Bİlir ,Ekran Kartının Modeli Destekliyormu Ki Acaba .Hic Sanmıyorum.Windows 7 Kıytırık İşletim Sistemi Nihayi Sürüm Cıktığında GÖRürcez. Wİndows 7 Şu Beta Haliyle Vista Sp1 İn CoK Gerisinde. Hadi Baş Baş

Win7 mükemmel vista faciasından sonra bir nebze olsun rahatladık !

Sen de yorum yaz

Windows 7

Vista halefi ancak 2010'da piyasaya çıkacakken halka açık beta sürümünü şu an indirmek mümkün.

Windows 7, bir Vista güncellemesi olduğundan bahsedilmesine izin vermeyecek küçük ve büyük bir sürü yenilik sunuyor. Sadece ikonize edilmiş görev çubuğu, masaüstü gadget'leri, duvar kağıdı slayt şovu ve iyileştirilmiş başlat menüsü bile selefini hiç hatırlatmıyor.

Buna ek olarak Windows hayatını kolaylaştıran birkaç gerçek yenilik geliyor. Bunların arasında kişisel dokümanları ve medya dosyalarını yönetmenizi sağlayan Windows-Kütüphaneleri var. Dosyalarınız bilgisayarın neresinde olursa olsun onları kütüphanede (Library) düzenli ve şekilde en önemli görevlerle birlikte bulabiliyorsunuz.

Download: Windows 7 Beta

 

Turhost