Amazon'da en çok satan 20 akıllı telefon16: Samsung B2710

5 / 20

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Tabi canim. Amazonun teklifini degerlendiririz. Yahu siz şaka mı yapiyorsunuz. Bu telefonlari bu kadar ucuza alip Turkiyeye getirebilecegimizi mi dusunuyorsunuz. Gumruk diye bir şey var. Her şey vergi, her sey bize yasak zaten. 20 avroya satilan telefon ulkemize gelene kadar 150-200 tl oluyor.

Telefon 200 TL, 100 TL de gumruk cikardilar. Neymis telefoncular telefon satip para kazanamiyormus. Banane yahu, dunyanin neresinde var boyle soygun düzeni. Yol parasi da ekle, o tel cebimize en az 400 TL ye girer bilesiniz.

Sen de yorum yaz

16: Samsung B2710

Amazon fiyatı: 87 avro

Donanım: 2 inç ekran, 2 megapiksel kamera, A-GPS, FM radyo, GSM quad band, toza ve darbeye dayanıklı, su geçirmez.

Değerlendirme:  Samsung B2710 tam bir "doğa adamı" telefonu ama sadece toza, darbeye ve suya dayanıklı olmakla kalmıyor, aynı zamanda çok da güzel görünüyor. Bu külçe gibi telefonda ne olu ne olmaz ihtiyaç doğar diye 2 megapiksel kamera bulunuyor. 100 avronun biraz altındaki telefon aslında ucuz sayılmaz çünkü bu fiyat aralığında ucuz Android telefonlar bulunabiliyor. Ama mutlaka doğada kullanabileceğiniz bir telefona ihtiyacınız varsa Amazon'un bu teklifini değerlendirin çünkü başka yerde daha ucuza bulma ihtimaliniz az.

2012 Aralık ortası itibariyle.