Apple da hata yapar: İşte 5 Apple felaketiiTunes

5 / 5

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Yinede çok başarısız bir yazılım... son derece ağır bir yazılım...

Siz hiç bu kadar kolay albüm satın alınabilen ve anında iPod'a müziği eşleştiren kullanışlı bir yazılım gördünüzmü yasal olarak???

"Yinede çok başarısız bir yazılım... son derece ağır bir yazılım..."

Nickotin arkadaşıma katılıyorum.Hantal & başarısız bir yazılım.....

Ağır eleştirilerine kesinlikle katılmıyorum bu program Wİn'de tabii ki ağırdır çünkü Apple'nin ama Mac'te gerçekten çok hızlıdır.

iTunes'in hantal ve PC yi kasan bir program olduğu konusuna katılıyorum. Ancak software dünyasın işini iTunes kadar iyi yapabilen ikinci bir benzeri yazılım yok!

Mac'de çalıştırında başarılımı başarsızmı görün !

Buna diyecek bir şey bulamıyorum. Apple dan ve programlarından anlamayanların bir seçimi olsa gerek.

Agir olmasina ramen iTunes macin media playeri Gibi QuickTime da var AMA macte gayet duzgun calisiyor

songbird itunestan çok daha başarılı.

rezil bişi bizzat kullanma şansım oldu nerde winamp aimp kolaylığı nerde salak itunes

iTunes kullanmaya başladıktan sonra winamp ve mediaplayer ı bıraktım. iphone kullanıcısıyım ve iTunes işimi gayet kolaylaştırıyor. Bu arada o kötü diyenler 1kez kurup deneyip bırakmışlardır. alışmaya baslıyorsunuz 2-3 kullanımda ben cok memnunum

Buna diyecek bir şey bulamıyorum. Apple dan ve programlarından anlamayanların bir seçimi olsa gerek.
-----------------------------------------------------------------------------
al benden de o kadar. şu ana kadar birçok müzik çalar kullandım ve her öneriyi denedim ama beni sadece iTunes tatmin edebildi.

evet biraz şişmiş osada bence hala çok güzel

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
"...şu ana kadar birçok müzik çalar kullandım ve her öneriyi denedim ama beni sadece iTunes tatmin edebildi."
---------------------------------------------------
Müzik çalar olarak itunes'le tatmin olmanız ilginç.Zira amaç müzik dinlemekse çok daha hafif,şık temalarla donatılmış uygulamalar var.Ama diyorsanız ki "ben online store kullanıyorum,ipod-iphone'um var senkronize ediyorum" o zaman diyecek lafım yok.
Müzik DİNLEMEK için size bir öneri de benden olsun Aimp2.Rus yapımı,neredeyse mükemmel.Minilyrcs'i de yanına kurdun mu tadından yenmez.

Bence gayet başarılı bir program önce alışmak lazım

Hantal ve yavaş diyen arkadaşların programcılık ile pek bir alakası yok sanırım. Bir programı birden fazla program, sistem ve internet üzerinde multifonksiyonel yazabilen bir başka alternatif yok.

iTunes 10 numara yazılım ,şişiren denen özellikler de kolayca kapatılabiliyor . Ayrıca iTunes'dan daha kaliteli AAC dönüşümü yapan ve müzik dosyalarını kolayca düzenleyen bedava yazılım yok :(

Dünyanın en kazma yazılımı iphone ye müzik atınca makina çıldırıyor hele video atmaya calısınca pc neye ugradını sasırıyor sistem kötü demeyın crysis ı orta seviye grafikde oynayabılıyorum :D

Onu bunu bilmem Winamp'tan daha iyisi yok. Bi arkadaş başka bedava yazılı yok demiş al sana yazılım. (önce tüm özelliklerini kullanacaksın)

En iyi arşiv yapmaya olanak veren medya yöneticisi iTunes. Yeni sürümdeki özellikleri iyi. Gelişmiş etiket düzenleyicisi harika. Bilgisayarım kasıyor diyenler Celeron kullanıyorlar galiba. 8 senedir kullanıyorum bu programı. Windows Media Player değişmedikçe iTunes'dan başka programa terfi etmeyeceğim.

Sen de yorum yaz

iTunes

Apple 2000 yılında SoundJam'i satın almıştı ve 2001 yılında iTunes'u bunun üzerine kurdu. Tarz sahibi iTunes kullanıcıların beğenisini kazandı. Basit, temiz ve kullanışlı olan iTunes, iPhone için özelliklerle dolduruldukça karmaşık bir görüntü almaya başladı ve kullanıcılar kaybolmaya başladı. Elbette iPod'un ve iPhone'un inanılmaz popülerliği, gittikçe şişen iTunes'u ayakta tutmayı başardı.