Apple'ın "inanılmaz" olmayan 10 ürünü!1. Lisa

10 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Apple stratejisi : ortalama bir ürünü al, süsle, pahalıya sat.
Tutturabildiğine geçiriyor.

Ama adamlar öncüler birde yazılım donanım stabil çalışıyor

Nokia 101in aynısını aplle yapsın üzerinde elma olsun herkes atlar.

asla anlayamıycam neden sadece insanlar hata ararken sadece apple üzerine yöneliyor.

@Ziyaretçi 22 Şub 2013 16:13 arkadaşım bunun sebebi insanların apple'ı ulaşılamaz bulması ve büyük bir kısmıda piyasanın APPLE'ı aiırı derecede kıskanması piyasa derken burda ben diğer pc ve OS. üreticilerinden bahsediyorum. Apple teknoloji dünyasına yaratıcı yenilikler getirdi. Sorarım size Apple ilk Jenerasyon iPhone'u yapmadan önce neden piyasada dokunmatik telefon namına değer birşey yoktu veya apple neden macbook Pro larda daha çok işlem gücü ve daha az güç tüketimini yaratınca neden diğer firmaların götü tutuştuda hemen apple acbook lara benzer ürünler çıkartmaya başladılar(hp,asus... aklıma gelen bu ikisi) birde yerli üreticimiz casper var tabi birebir neredeyse işletim sistemini bile kopyalıycaktı kendi ürettiği "apple çakması pc sine" bu yüzden apple ın aslında başarısız bir irini yoktu bu ürünleri piyasa dibe çekmeyi başardı...

İphone(İOS) alacağına aynı paraya daha iyi bir Android(OS) al.Önerim LG G3,G2,HTC ONE M8,M7,SONY Xperia Z2,M2

Yukarıda bir arkadaş çok güzel açıklamış her şeyin öncüsü Apple çalanı ve sefasını sürenler ise uyduruk firmalar. İlk görsel ara birimi onlar yaptı ama Microsoft dev oldu.

@09 Nisan 2015 20:21 Biraz doğru araştırın gözünüzü seveyim. İlk görsel arabirimli cihaz Xerox'un Alto'suydu.

@09 Nisan 2015 20:21 Apple ve Microsoft da katekulliyle piyasaya hakim oldular. Hem de piyasadaki onca güçlü markayı arka planda yapılan anlaşmalarla piyasadan silerek.

Sen de yorum yaz

1. Lisa

İlk grafiksel arabirime sahip PC olan Lisa, Steve Jobs'un kızının ismini almıştı. Bilgisayar 1983'de 9.995 dolar fiyatla satılıyordu. Cihazın fiyatı, bugün 21.000 dolara denk geliyor. Lisa'nın fiyatı, şirketler için bile fazla gelmişti.