Apple'ın laptop'ları ile zamanda yolculukApple'ın notebook'ları

19 / 19

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

macbook ve macbook pro serisini yine yeniledi apple onlarıda ekleyebilirsiniz...

aman yeni macbook u eklemesinler zaten bütün mac kullanıcıları macbook dan şikayetçi ve sinirli. firewire'ı hangi akıla hizmet ederek kaldırdılar kimse anlam veremiyor.

ben bundan cikardiklarinda farkettim ben de firewire oldugunu:) o derece umrumda degil yani firewire. yeni macbooklar tokat niteliginde. Adamlar dinlenmiyorlar resmen. bir durun digerleri de birseyler yapmaya calissin yahu. Boyle fark her 6 ayda bir 2 katina cikiyor.

Uçuk fiyatıyla tekelci anlayışıyla gereksiz aletl.

bence 99 yılındaki ibook tasarımını şu an farklı bir seçenek olarak sunabilirlerdi. herkes gri sevmeyebilir değişik renk ve tasarımlarıyla farklı kesimlere hitap ederlerdi.

1990 da laptop mu vardı o.o o zaman laptop ne acaip isim ne komk filan derdim o.o

ben macbook kullanıyorum ve hiç şikayetim yok. windows gibi sistemden kat kat üstün ve görsel ve pratik. macbook olmasaydı linux u kesinlinkle kullanırdım. ayrıca apple ürünleri windows tabalı laptoplar gibi değildir. kalitedir ve zariftir. şahsen macbook umunun şarzı 4-5 saat gitmekte. cihazı power tutşundna kapatmıyorum. kapağını kapatyıyorum ve lazım olunca açıyorum. wndows da buna şarz dayanmaz.

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
1990 da laptop mu vardı o.o o zaman laptop ne acaip isim ne komk filan derdim o.o
07 Şubat 2009 Cumartesi, 13:42

---------------------------------------------------------------------------------

Sayın CHIP Online Ziyaretçisi ;

1990'lı yıllarda laptop olmakla beraber 'laptop' kelimesi İngilizce'de 'diz üstü' anlamına gelmektedir.Lütfen düşük derecede veya hiç olmayan İngilizce bilginizle gereksiz yorumlar veya benzetmeler yapmayın.
Saygılar...

ah param olsada sundan alabilsem adamlar bastan super baslamislar

Sen de yorum yaz