Bu 5 klasik oyun artık film de olmalı!4. Half Life 1-2

2 / 5

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Bu tutar, özellikle Edward Norton cuk oturmuş,bravo yalnız yönetmenliğe Cristopher Nolan daha uygun bence :D

En çok film olmasını istediğim oyun. Edward gerçekten biçilmiş kaftan bu rol için. Eğer yaparlarsa ki bence yaparlar 2 sene içinde .. Bir kaç iddia çık tı bu konuda ama yetkili kişiler asılsız dediler .. Sinemaya çıktığı gün giderim ki ben pek sinemaya gitmem .. Büyük hasılat çıkar .. Hele birde avatar gibi uzaylılar 3D olursa Tadından yinmez . :))
Half Life in kısa filmini çekmişler tavsiye ederim..

Half Life'ın filmi çıkmasını isterdim.

10 yıldır bekliyoruz filmi yapılacak diye, çok daha bekleriz bu gidişle. Başrol için Robert Downey Jr. ı da gözardı etmeyin ayrıca

Half - Life'i film yaparlarsa rezil olur guzelim oyun. Simdiye kadar hangi oyu temelli filmi seyrettiysem berbat idiler. Ornek Alone in the Dark, Doom v.b.

Sen de yorum yaz

4. Half Life 1-2

En heyecanlı FPS'lerden birisi olan Half-Life'ın başrol oyuncusu olarak Edward Norton uygun olabilir. James Cameron bu bilimkurgu için ideal yönetmen. Laboratuarda çalışan fizikçi, Black-Mesa labouratuarlarında farklı bir boyuta açılan kapı ile önce uzaylılardan, sonra kanıtları silmeye gelen ABD ordusundan kurtulmaya çalışacaktır... Devam filmi için de Half-Life 2 ve işgal altındaki bir dünya var.