Bu 5 klasik oyun artık film de olmalı!1. Metroid

5 / 5

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

assassin's creed 1-2 vede mafia olması lazım. prince of persia zaten filmi yapıldı vede çok hoşuma gitti en son street fighter izlemiştim vede oyundan baz alınarak yapılan tüm filmlerden belirli bir süre uzak durmuştum ama yeni bir oyun bazlı bir film yapılırsa giderim pers prensi sağolsun :)

kiniyorum! God of War gibi mitolojik olarak mukemmel bir konuya sahip oyun bu 5linin icine koymayan zihniyeti kiniyorum!

Summer Glau = doğru tercih, terminatör sarah connor dizisinde çok iyi performans göstermişti.

starcraft ın filmi bence ilk yapılması gereken film olmalı...

Bence StarCraft 1-2 nin senaryosu yapılmalı.. Zaten 2. sürümü tam bir sinema filmi olmuş.. Türkçe dublajı eksik sadece.. :)

mafia: the city of lost heaven ve 24 ağustosta piyasaya çıkacak olan mafia 2 nin de oyunu yapılmalı. Bunlar bir klasik. Ayrıca god of var da olmalı kanımca

Mafia kesinlikle olmalı!

Mafia'nın filmi yapılmıştı arkadaşlar.. Hem de I, II, III .....

Blade runner , dark city konseptinde bir fallout mükemmel olur bence

crysis, cod4-6(2 parça halinde yaparlar), metal gear solid, ve tabiki efsane oyun serisi Grand Theft Auto. Mafia oyununu yazmadım çünkü zaten film piyasasında baba 1-2-3 gibi efsane üçleme var ve onun gözümdeki başarısını geçebileceğini hiç sanmıyorum.

Arkadaşlar bunların arasında Starcraft kesin olur diyordum ama nasıl yazmamışlar hayret. Konu ve kurgu olarak half life dan üstün. Aşk, intikam, ihanet, maksimum aksiyon, iyi kötü kavramlarının sürekli değişmesi her şey var. Kınıyorum

GTA Vice City den film olur, çünkü senaryo sağlam ve oyunun sonu kral yani...

god of war niye yok? Bence mutlaka olmalıydı.

Pardon Ama Zelda nın oyunu yapılması kararına varan insan tüm dünya tarafından " Gelmiş geçmiş en iyi video oyunu" seçilen GOD OF WAR ' ı nasıl 1. sıraya koymaz hadi 1. sırayı geçtim listeye bile sokmamışlar .

FALLOUT neden yok :)

Half Life dan gerisi yalan abi ..

left4 dead en ideali bence

legacy of kain : soul reaver.. böyle muhteşem bir senaryo nasıl hala yapımcılar tarafından keşfedilmedi şaşırıyorum

Sen de yorum yaz

1. Metroid

Oyun tarihinin en sağlam kadın karakterlerinden olan Samus Aran da kendi oyununu hakediyor. Bir bilimkurgu filmi için Ridley Scott ideal yönetmen olur. Samus Aran için ise Terminatör dizisinden hatırlayacağınız Summer Glau uygun olabilir.