Dev firmaların en iyi, bedava yazılımları!Google Chrome

3 / 30

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

O kadar çok eksiği var ki; o kadar çok gelişmesi gerek ki, farmville oynuyorum büyük bir platformda yayın yapıyoruz; chrome flash oyunda 10 dakikada benim ram in yarısını götürüyor; yani 2gb .. işte .

@10 Eki 2013 01:23 chrome ve flash bir türlü anlaşamıyor zaten. Hep bellek sızıntısı oluyor. Sonra çöküyor.

En iyi eşitleme, en iyi uyum ve hız. yandexte hızlı zaten aynısı gibi. firefox ve ie bitirdi kendini ama opera güzel oda iş yapar.

Bence en iyi tarayıcı mozilla.! Şu google chrome'ye hackerlerin girmesi daha kolay oluyor. Ve her an bilgilerimizi çalabiliyorlar. Google chromeye keylogger atıldığında tepki vermiyor ve bütün bilgilerimiz bi anda bir hackere gidebiliyor...Ama mozilla keylogger atıldığında hemen tepki verip bizi uyarıyor..

Size tavsiyem Chrome'da ard arda açılan sayfalarda bilgisayarın ramini çok yiyor. Bunu bir nebze de olsa "One Tab" eklentisiyle çözebilirsiniz. Sekmelerin hepsini tek yerde topluyor. Kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Benim gibi Ram sıkıntısı çekenlere biraz faydası olabilir.

Saçma sapan bir tarayıcı kullanmanızı ve eklentileride dahil önermem.

Güvenilir evet, çalınbilecek herşeyi çalan en güvenilir browser.

tarayıcı vs ne varsa kaldıracaksın, sistemi yiyip bitiriyor resmen. ie 11 gayet güzel ayrıca chrome gibi text fontlar abuk subuk değil renderlanmış gibi geliyor web sayfaları görüntü mis.

Google Chrome bence tamamen pazarlamaya yönelik bir tarayıcı. Bookmark yönetimi diye bir şey yok (sadece düz bir liste), ne etiketleme ne de en son ziyaret vs. Çünkü google bookmarklar üzerinden web sayfalarına gitmenizi değil "google'la araması" yapmanızı ister. Ayrıca geçmiş (history) ayrı bir felaket. Dımdızlak bir liste. Nı sıralama fonksiyonu var ne de kriter. Arama motorlarına yaklaşımı da aynı şekilde. Listede varsayılan (default) hangisi ise o'ndan arar. Bu ve yüzlerce nedenden dolayı firefox kullanıyorum. Chrome ile mutlu arkadaşlara başarılar dilerim.

Sen de yorum yaz

Google Chrome

Hızlı ve güvenilir - Google Chrome bulabileceğiniz en iyi internet tarayıcılarından biri. Ücretsiz olan Chrome, buna rağmen oldukça fazla özelliğe sahip.

Kendine has özellikleri arasında, bir siteyi Google Translate'i kullanarak tercüme edebilmesi, Gmail ile kusursuz bir uyumla çalışması ve eklentileri sayılabilir.

İndir: Google Chrome