En iyi 5 ücretsiz Android oyunu!Air Control

1 / 5

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

symbian'a oyun da koysanız buraya? hep ya iphone ya da android; tamam symbian beş para etmez ama cebimdeki telefon symbian ne yapayım ona da oyun istiyorum lütfen.

Angry birds olmayan bir liste, enteresan.

Yaa gercekten çok güzel olur canavar gibi makinelerde balon patlatmak

"bu öğe cihazınız için belirtilen ülkede yüklenemez" diyor. sanırım tr de root suz yüklenemiyor

Android gibi bir nimetin en iyi oyunları bunlar değil bunlar en uyduruk oyunlarıdır nerde real football ,gangstar, nova 2 ...

symbian'a oyun da koysanız buraya? hep ya iphone ya da android; tamam symbian beş para etmez ama cebimdeki telefon symbian ne yapayım ona da oyun istiyorum lütfen.
---------------------------------------------
symbian ile ilgili sitelerde birçok oyun kategoriler halinde var. tavsiye ederim, güzel oyunlar var içinde.

Bu Oyunlar Androidin yapıldığı tarihte çıkan oyunlar heralde site diye girdik bizde biraz anlayışlı olun lütfen .

SİX GUNS,SUBWAY SURFERS,DRAGON HUNTER 4,ENEMY STRİKE,REAL BASKETBALL,BLADE JOURNEY sadece bazıları hepside en iyi ücretsiz oyunlardan s4 kullanıcısı olarak söylüyorum.htc one,s3,ace ve nexus lardada çalıştığı kesin ama daha fazla çeşidide var XPERİA Z dede çalışıyor.

Bunlar ne ya, eski atari oyunları bunlardan daha iyi. Googleplay de bunlardan 1000 kat iyi oyunlar var, bunu görmek için bu işte uzman olmaya gerek yok. Madem bu işi bilmiyorsunuz yapmayın, milleti yanlış bilgilendir metin....

Sen de yorum yaz

Air Control

Oyundaki amacınız, hava alanı üzerindeki trafiği yöneterek uçakların birbirine çarpmasını engellemek. Denetim ise uçak veya helikoptere dokunup gideceği rotayı çizmek kadar kolay.

İndirin: Air Control