En iyi indirme yöneticileri bir aradaMegaManager

1 / 20

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

free olan sürümü sunulan upload vb işlem uygulandığında premium'a geçilmesini kullanıcı adı passwor soruyor

vahid
Merhaba Programı indirdim kurdum fakat kullanıcı adı ve şifre
Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

bedavami indireceginizi sandiniz

jdownloader programını kullanın. hem bedava hem de daha kullanışlı.

arkadaslar megaupload dolandirici bir firma olan MEGA Download yazilimidir bu firma almanyada yüz binlerce kisiyi dolandirdi tabiki insanlarinda biraz sucu var free adi altinda sundugu brogramlari sayfasindaki belli bir kismi hackleyerek milleti yanlis yonlendirmistir aslinda bedava gorunen psogramlar 66 EVRO dan baslioyr indiriyorsunuz ve mektup yolluyorlar su kadar parayi su pnkaya yatirin ödemesseniz ikinci bir mektup geliyor 105 evro e tabi millet korkup ödüyor ve simdi bu firma bir kac yilda 28 millon avro kar yapmistir ve polis de hic bir sey yapamiyor

Bu indirme programlarının hepsinde bir saçmalık, bir anlaşılmazlık var, linki yazıyorsun indirdi diyor bakıyorum 30kb bir veri ne işe yarıyor bu şimdi. İndirdiğimde oluyor ama bu anlaşılmaz şeyler ne böyle. Biz bu programları nereye şikayet edeceğiz. Adam bu programı icat ederken kendi her bi noktasını ezberliyor millette anlayacak sanıyor. Yok kardeşim bu indirme programları olsun diğerleri olsun illa bi sakatlığı ve içinden çıkılmaz bi durumu var, herkes programcı olmaz olmadığı gibi herkes çok iyi uzamanlaşacak diye bişey yok, reklamlarını oraya buraya sokuşturmayı biliyorlar, ama hizmet anlayışı ahlak sıfır. ( sıfır 0 ) bildiğim ve takdir ettiğim programları sayayım, photoshop, mozilla veya opera, Google Chrome, xp .. her neyse program değil yaptıkları problem.. İşime yarayacak kullanışlı olsa, yok illa bi trip yapacaklar. Kötü programları hekleme timi falanda olsa iyi olur. Zaten ne gereği var yaradılıştan sakatlar zaten.

Sen de yorum yaz

MegaManager

Yazılım, web tarayıcılarına nazaran kullanıcıların dosyaları çok daha hızlı bir şekilde bilgisayarlarına indirebilmelerine ve dosyaları upload edebilmesine imkan sağlar.

Download: MegaManager