Farenize güç katacak 7 Firefox eklentisiMouseZoom

7 / 7

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

bu işlemide firefox eklenti olmadan yapıyor, tek fark ctrl tuşuna basılı tutarak scroll'ü ileri geri oynatmak.

Tek fare aracı buydu diğerleri sadece sağ tş menüsü... EAsy gestures i herkese tavsiye ederim.

chip kusra bakma ama bunların çoğu aşırı derecede gereksiz bir tek google translate eklentisi hoşuma gitmişti onun da Türkçe dil desteği yok.

Crtl + ve Ctrl - ile bu işlevi yapabilirsiniz...

çeviri hariç diğerlerinin hepsi gereksiz. çeviriyide artık googlenin sitesinden yaparız orda Türkçe de mevcut.

easy gestures i bende kullanıyorum iyi oluyor. hiç artık pek gerek kalmadı bana. farenin üzerinde backward forward tuşları var.

tanslate için babelfish diye bir eklenti var ve türkçe dil desteğide var gayet kullanışlı... ayrıca be birde cool prewiev eklentisini de öneririm linklere tıklamadan içeriklerini gösteriyor...

bence bu sayfayı büyüten ve küçülten eklenti çok iyi teşekkür ederim

insan downloandhelper eklentisini koyar bunlar amma gereksiz şeyler

Klavyenizin bir ctrl tuşu varsa buna gerek yok. Hiç de anlatmıyorum nası olduğunu keh keh.

şimdii.. tmm bu makaleyi yazdınız. haklısınız çok güzel eklentileri var. ama en güzellerini eklememişsiniz. mesela cool iris. cool iris google da resim ararken sürekli ileri tuşuna baskmak ve yüklenmelerini beklemek yerine, size bütün sonuçları üç boyutlu bir duvarda açar, ve mausunuzu kadırarak duvarın üstünde gezebilirsiniz....(operaya bu da entegra mi arkadaşım! bu da entegreyse artık kafam girsin operaya!) sonra bi de tab açmadan aynı pencerenin içinde tıklmaksızın bile linkin içeriğini görebiliyorsunuz, cool irisle aynı yapımcının bu eklenti ama ismini unuttum. nasıl olduğunu sormayın. dneeyin görün.

Sen de yorum yaz

MouseZoom

MouseZoom, bulunduğunuz web sayfasının görünümünü isteğinize göre büyültmenize ya da küçültmenize yardım ediyor. Eklentiyi kurduktan sonra ilgili sayfada farenizin sağ tuşunu basılı tutarken farenizin tekerleğini (scroll'unu) sayfayı büyütmek için ileriye, küçültmek için geriye doğru çevirin.

Download: MouseZoom 0.4.5