Galaxy S6'da olan, iPhone 6'da olmayan 6 özellik!7. Giden özellikler: SD slotu, değiştirilebilir pil, su geçirmezlik

12 / 12

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Yazdıklarınızın yarısı iphone da var zaten super amıled yazmışsınız muadili var Nfc ona özel gibi yazmışsınız var Parmak izi dediğiğiniz olay var (gelişmiş demişsiniz kendisine kıyaslangelişti iphone seviyesine gelmek için )

@11 Mar 2015 12:53 Pardon Ama Sen NFC nin ne olduğunu biliyor musun ?

@17 Mart 2015 18:47 İphone'larda NFC desteği bulunmakta. Fakat bu nfc desteği samsung'da ki kadar değil. Şuanlık sadece ApplePay'de kullanılabilen bir özellik. Bu da demek oluyor ki NFC iphone'larda bulunuyor.. Chip olarak açacağınız konuyu iyice araştırmanızı diliyorum veya başlığı daha düzgün yazmak örneğin " GALAXY S6'da İPHONE 6'ya GÖRE DAHA İYİ OLAN ÖZELLİKLER" gibisinden bir şey yazabilirdiniz.

ben se s2 almayı düşünüyorum baya bir ucuzladı ikinci elde :)

i phone'u samsung fiyatının yarısına verseler yine almam.

@11 Mar 2015 12:53 dikkat edersen 12 sayfa var 6 fark var ara sayfalardakiler farki degil zaten. Ayrica muadili dedigin ekran stylus kalemleri algilayamayacakveya cok az alhilayacak kadar kotu hassasiyete sahip ve gercek siyah rengini gosteremiyor koyu goruntulerde detaylar kayboluyor. Iphone daki nfc bir tek odeme icin kullaniliyor o da zaten kullanilmiyor. Ama samsungda odeme disinda sbeam ile hizli dosya transferinde de kullaniliyor.

Samsung teknoloji bakimindan oldukca ustun iphone a kavisli ekrani ve kablosuz sarji yeter ayrica 10 dakikalik sarj ile 8 saat kullanim suresi ile iphone yanina bile yaklastirmaz iphone nun isletim sisteminden baska bir artisi yok teknolojik ozelliklerine bakarsak samsung parasinin karsiligini haddinden fazla hakediyor

ben s6 edge plus alıcam gerçekten telefon cok harika ıponeye gelınce kulandıgım not5 kadar bile değil s6 edge plus olması yada onunla karşılaştırılması bence gereksiz olur yanlış olmasın. samsung yapmış gerçekten ..

En önemlisi işlemci mimarisi galaxy s6 da 14nmlik mimari varken iphone 6 da 20nmlik işlemci yarı iletken boyutu var. S6 daha performanslı verimli, 6s galaxy s6 nın yanına yaklaşamaz her s6 her bakımdan daha üstün

Sen de yorum yaz

7. Giden özellikler: SD slotu, değiştirilebilir pil, su geçirmezlik

Değiştirilebilen pil, sd kart slotu, su geçirmezlik gibi özellikler Galaxy S6'da maalesef bulunmuyor. Bu özelliklere sahip olanların tek Samsung seçeneği, geçen senenin Galaxy S5'i.