Geçmişten geleceğe 32 dokunmatik cepNokia 5800 XpressMusic

13 / 32

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

geçen hafta aldım bu telefonu iphone bunun yanında 3310 kalıyor ...

evt çok güzel bende alıcam

iphone ne ki bu telefon ona bin çekiyor Batmanlı Muhammed

güzel bi tel

iphone um vardı babama hediye verdim bu teli aldım iphone yaında zayıf kalıyo

Bu telefondan arkadaşımın var ve hiç memnun değil. Dokunmatik ekranı kullanmak için ekrana vurmak gerekiyor. 6 ay içinde yarı fiyatına düşmesinin bir nedeni vardır bence. Kesinlikle iphone ile aynı kefede değil.

son yorum yazan arkadaş acaba neden böyle yazmış diye sormaktan kendimi alamıyorum. Iphone dan daha iyi özellikleri daha ucuz bir telefonda bulmak sanırım kendisini biraz yaraladı. ne de olsa ıphone alana kadar bu telefondan 3 tane daha alınır.

Hem ipod touch alıp (veya başka bir apple ürünü) hemde buraya iphone karşıtı yorum yazan arkadaşları anlamak mümkün değil. Böyle bir telefonun iphonedan daha iyi özellikleri varsa neden ipod touch ya da başka bir apple ürününe ihtiyaç duyuluyor bunu anlamak çok zor. Apple her zaman en iyisini yapar.

H.A kardeşim sana söylediğim gibi benim apple ürünleri ile ilgili bir sıkıntım yok ama binbir zahmete katlanarak aldığın Iphone un bir telefon olarak iyi değil ben sadece sana bunun anlatmaya çalışıyorum. o kadar para verip de bu telefonu almak biraz gereksiz geliyor ki bana bu nedenle seni de 2 ay süreyle ikna etmeye çalışmıştım hatırlarsan. ama sen yine de gittin bir taş parçasına dünyanın parasını verdin. beni dinlemedin. burada anlatmaya çalıştığım daha iyi özellikleri olan bir telefonnu daha ucuza hatta çok daha ucuza alabilme ihtimalin.

En derin saygılarımla F.N.

merhaba,
son dört yorum biraz atışma gibi olmuş sanırım birbirini tanıyan iki arkadaş yazmış:)
son yorum yazan F.N. kod isimli arkadaş biraz haksız bence çünkü iphone telefondan çok daha fazlası onu telefon olarak değerlendirmek biraz haksızlık olur tıpkı H.A diye tabir ettiği arkadaşına yaptığı haksızlık gibi.
zaten H.A. iphone ile bu telefonun aynı kefede olmadığını en baştan söylemiş. yorumlarından ne kadar aklı başında bir arkadaş olduğu belli zaten. aldığı telefon da bunun en büyük kanıtı.
ayrıca bir taş parçasını metal dedektörü olarak kullanabilir misin?
ya da onunla find it oynayabilir misin?
okey oynayabilir misin?
cevap hayır olduğu için iphone un hakkını yemenize izin vermem sayın F.N.

valla son yorum yazan arkadaşın ne demek istediğini anlamadım ama ben de F.N. kod adlı kişiyi destekliyorum. metal dedektörü ihtiyacınız varsa eğer bir metal dedektörü alıp yanına 5800 alabilirsin ki iddialı söylüyorum üzerine de para kalır. yani gereksiz bir özellik ama kamerasında flaşı olması iyi çekim yapan kamerası olması bence 5800 kullanışlılık açısından daha cazip kılan özelliklerinden biri. gerçi bu aralar nokia e72 yi çıkardı şahsen ben ondan almayı düşünüyorum.

Bu cihaz özellik olarak gercekten dolu geliyor!fakat nokia gercekten cok çirkin ve kullanılan materyaller son derece kalitesiz,kalın yontulmuş bir lastik 5800 da bu izlenim veriyor,cok pahalı segmentek cihazlarda bile soyulmalar cok sıklıkta oluyor...bu da bilinçli tüketiciyi nokia dan uzak tutuyor...

iste tel budur muzik camera video harika netbok bi ufagi film tv izleniyo dokunmatikta fena degil zaten nokia sasmicaksin gunes arkanda iken dijital resim gibi kalitesi almayanlar hemen alsin

Sen de yorum yaz