Gelmiş geçmiş en çirkin 10 telefon!Virgin Mobile Lobster 700TV

2 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

"Ayrıca bu telefonun sahiplerinin, bugün moda olduğu için elinde 6,5 inçlik phabletler taşıyanlarca o günlerde "kalas gibi telefon mu kullanıyorsun?" sataşmalarıyla uğraşmak zorunda kalmaları da cabasıydı." aynen katılıyorum. Ayrıca bugün bir santimin biraz üzerindeki telefonlara kalın -takoz diyen aynı insanların elindeki o çay tepsisi kadar olan ve kalın dedikleri telefonlar kadar insan eline uymayan telefonları kullanıyor olmaları diye arttırıyorum.

One lan oyle yan tarafi yamuk

bi sony z5 yada z7 bulsakta kullansak

Sen de yorum yaz

Virgin Mobile Lobster 700TV

Virgin Mobile Lobster 700TV 2006 yılında piyasaya çıktı ve içinde hem radyo hem de TV alıcısı bulunuyordu. İnsanların, bulundukları her yerde TV seyredip, radyo dinlemelerini amaçlayan telefon o yılların minik telefon modası içinde hem çok çirkin ve kaba bulunmuştu hem de güçlü bir anten olmadan, kapalı alanlarda TV ve radyo yayınlarını almakta zorlanması nedeniyle kısa sürede piyasadan silindi.

Ayrıca bu telefonun sahiplerinin, bugün moda olduğu için elinde 6,5 inçlik phabletler taşıyanlarca o günlerde "kalas gibi telefon mu kullanıyorsun?" sataşmalarıyla uğraşmak zorunda kalmaları da cabasıydı.