Google'da çalışmak

3 / 22

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Adamalar işini biliyor onlar af edersiniz Wc bile boşa zamn geçmesin diye kitab okurla bizim Türk halkıda kıraathaneden ,okey oynaktan ,iddaa oynamaktan aileleri ile birilikte otorup bu gün vatanım milletim için ne yaptım diye kendilerine soru sormaya zaman bulamazlar .Bakın bunlar oh rahat rahat işlerini yaparlar bizimkiler onlarınkini kullanmaktan zevk alırlar nasıl olsa onlar yapıyor diye daha anlatacak çok şey var ama diğer ziyaretcilere yer kalmaz onun için bu kadar yazmam yeterlidir.Chip sitesine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerini iletirim sizin dergi ve siteniz sayesinde teknolojide takip edebilirim.

Evet malesef ama malesef çok tembel ve çok hazırcı milletiz. Tüketmenin sonu yoktur ve üretmeden tüketmekte de herhalde dünya birincisi olursak şaşırmamak lazım. Sevgili kardeşim gerçekten çok güzel dile getirmiş milletimizin hazıra konma becerisini. Çok merak ediyorum. Acaba biz ne zaman üretken bir toplum olma ayrıcalıpını yaşayacağız yoksa bu bir hayal mi? Ama ben umut etmek ve olumlu şeyler düşünmek istiyorum. Umarım Allah bu üstün meziyetleri bizlere de yaşatma mutluluğunu ve saygınlığını yaşatır. Bunu hem çok istiyor hem de yürekten temenni ediyorum. Bizim yenilikçi ve üretken toplumlardan ne eksikliğimiz var. Yeterki bizi uyuşturan gaflet uykusundan bir an evvel kurtulalım. Bunun için yapılacak tek şey; okumak, araştırmak, geliştirmek ve bunları üretecek mekanlar yaratmaktır. Bunu da şüphesiz devlet organları yapacak. Bizlerse bilinçli toplum bireyleri olmamız şarttır. Teşekkürler Chip Dergisi Sitesi!...

Ben Google in HQ binasinda calisiyorum cok iyi sartlarda hemde,ve yaziklar olsun ki turk firmalari ayni firsatlari sunamiyo bize !

Sen de yorum yaz

Google'da çalışmak

Takım çalışması Google için oldukça önemli. Google çalışanları, kampus içinde bir yere gideceklerinde scooter'larını kullanıyorlar.