Hala unutamadığımız, jeton canavarı oyunlar!Time Crisis

10 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

90'ların sonlarına doğru atari salonunda çok vakit geçirmiş biri olarak yukardaki oyunların en fazla üçünü tanıyorumdur. Tekken, Mortal Kombat, Cadillac Dinasours, Snow Bros., ismini hatırlayamadığım futbol ve dövüş oyunlarıydı o jeton katili oyunlar.

Chip online olarak belkide türkiyeye hiç gelmeyen ya da çok sınırlı sayıda gelen oyunlara yer vermişsiniz. Tekken, mortal combat, cadillacs and dinasours, snow bros, spin master, the king of fighters (özellikle king of fighters unutulmaz) ve adı aklıma gelmeyen onlarca oyun var daha, kovboyların olduğu ve 4 kişiyle oynanan oyun gibi, ya da koridorlarda dinamit koyup duvarda gedikler açtığımız bomberman gib. Evde MAME klasörümü bulup oyun koleksiyonumu açabilsem daha ne oyunlar sayardım da, neyse. bunları listeye katmamanız inanılmaz bir şey, çok ayıp :-p

kadın soymaca olması lazım, örümcekle küçük küçük kutular çize çize arka plandaki fotoyu açmaya çalışırdın..

final fighters da unutulmamalı ah hagar ah

Metal Slug listede nasıl yer bulamaz anlamadım cadillacs and dinasours(tabiri caizse mustafalı) listenin en başında olması gerekir Tecmo Word Cup 98(SHIGALI) da listeye eklemek gerekli

hani river raid? insaf bu oyun sayılmaz mı... final fight yok. yok oğlu yok zaten de. bir tek street fighter girmiş listeye. ateri salonlarında gözüm bozulacaktı neredeyse. listeyi tanımıyorum hiç.

@15 Mar 2015 22:16 Bu liste daha çok Amerika için geçerli...

sokak dövüşü 2,5 verdiğim jetonlar ah ah _))) şuan pc de oynuyorum ama eski tadını vemiyor 90 lar başkaydı azizim

king of fıghter 94,95,96,97,98 serilerinide unutulmamalı tabiki.

CRYSIS de olmalı

duke nuke'm yok. Yanlış yapıp öldugünde sana küfreden oyundu. Sinir oluyordun.

Metal slug, King of fighter, samuray shadow, tekken, mortal kombat, street fighter. Pac-man, monkey Kong, gala Ian vs

Sen de yorum yaz

Time Crisis

Ekrana doğrulttuğumuz silah ile gerçekten düşmanlara nişan alıp onları vurduğumuz Time Crisis büyüleyici bir oyundu. Pedala basarak siper alıp, bırakarak siperden çıkıyor ve ateş etmeye devam ediyorduk.