Her PC'de bulunması gereken 17 ücretsiz yazılımThunderbird 2

1 / 17

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Benim sormak istediğim şey şu, bu tip konular sürekli açılıyor tamam her pcde olması gereken 10 program, olmazsa olmaz 20 program, mutlaka yüklenmesi gereken X sayısında program. Biz bu programların hepsini yüklesek 10 günde ne xp kalır ne vista çöküverir altüst olur sistem. Kime göre neye göre gerekli..

Bu başlıklarları faydalı görmüyorum, bunun yerine standart bir tane konu açılsın bu konu üzerinde sürekli yeni programlar tanıtılsın.

Senelerce bilgisayar dergisi aldım her 2 sayıda bir aynı konuyu farklı bir rakamla bir kaç kelime değiştilirilerek veriliyor üstelik bunu bütün dergiler yapıyor, bu 10 gerekli program diğer ay 13 program ve böylece sürüyor bu konuların suyu çıkmadı mı ?

CHIP Online notu:
Aslında bu tip konulardaki amaç yeni sürümleri kullanıcılara sunmak... Yine de eleştirinizi değerlendireceğimizi bilmenizi isteriz. Bizim görevimiz zaten okuyucularımızın isteklerine karşılık vermek. Siz isteklerinizi bize bildirirseniz, biz de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız. Bundan kuşkunuz olmasın.

İlginiz ve yorumunuz için teşekkür ederiz...

Kişiye ve kullanılan yere göre program ihtiyacı değişir şimdi kendi açınızdan bakıpta gerekli veya gereksiz demek çok yersiz bi davranış olur şuan benim evmde kullandığım programları görseniz bunlar ne dersiniz...

Bu yazılımlar kim neye göre hazırlıyor gerçekten çok merak ediyorum. Önceki bu tip serilerde'de seçilen şeyler çok kötüydü şuanki listeden birkaç şey ancak çıkar olması gereken. Bence lütfen bu başlıkları Chip Online önerisi ; Her pc'de olması tavsiye edilen programlar ( yada ) Ücretsiz 17 adet ihtiyacınız olabilecek programlar gibi. Çünkü bu listedeki nerdeyse hiçbiri asıl kitle ( Pc kurdu ) denilen kesime uzaktan yakından hitab etmiyor.

Zaten bu aralar çok moda ( Harika , Mükemmel , İnanılmaz , Bilmeniz gereken ) gibi ateşli başlıklar . Siz köklü bir dergi/site'siniz en azından sizden bu duyarlılığı beklerdik !

Her kullanıcı bu programları kullanamaz.Her kesime farklı programlar hitap eder.Bence kötü bir makale olmuş...

E-posta programlarına karşıyım. Çünkü e-postaların çoğunluğunu spam posta oluşturuyor. Zararlı yazılım içeren postaları da sayarsak, bunların bilgisayar içinde açılması kullanıcıya büyük bir risk getirecektir.

E-posta programlarına karşıyım. Çünkü e-postaların çoğunluğunu spam posta oluşturuyor. Zararlı yazılım içeren postaları da sayarsak, bunların bilgisayar içinde açılması kullanıcıya büyük bir risk getirecektir.

15 tanesi bende yok ve eksikligini hissetmiyorum

ben bu kadar ağır eleştirilmesine anlam veremiyorum. burada bulunan programlardan 14 tanesini bilgisayarıam kurdum ve çok da işime yarıyor. sadece kendinizi düşünmeyin...

umdugum şeyi bulamadım

bende 13 tanesi yok ve eksikliğini hissetmiyorum

Eksikliğini hisstmeniz için daha önce adı geçen programları kullanmış olmanız gerekiyor...yoksa; tanımını bile bilmediğiniz bir şeyin eksikliğini hissetmemek gayet normal bir şey...saygılar

Sen de yorum yaz

Thunderbird 2

Mozilla kodu üzerine kurulu olan Thunderbird 2, Firefox'un web tarayıcısı olarak yaptığını, email istemcisi olarak yerine getiriyor. Kaydedilen aramalar, Gmail entegrasyonu gibi fonksiyonları ile dikkat çeken yazılımı POP, IMAP ve webmail hesaplarınız için kullanabilirsiniz.

Download: Thunderbird 2