Internet Explorer 8'in mimarları

1 / 9

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

80lerden beri yazılım sektöründe olan yüksek öğrenimli biri olarak:
bizde keyifle iş yapmak yasaktır. spor kıyafetler, yayılarak çalışma patronu sinir krizine sokar ve otoritesini ispatlamak için muhtelif kozlarını kullanır. üç kuruşa, üç-beş tuşa basılıp sefa içinde çalışıyor görünmeniz milleti çıldırtır. olayın fiziksel olarak tuşlara basmak olmadığını anlayacak kafası olan insanların sayısını tutmaya iki byte bile fazla gelir. dışardan 3e alıp içerde 5e satarak zengin olan tüccarlar bilişim kahramanı ve azası ilan edilir.
her türlü zorluğu atlatıp münferit çabayla sağlanan teknik başarılar ise milli gurur oluverir nedense. armut piş, ağzıma düş netekim.

Google personelinin çalışma ortamına göre sanırım bunların ki rezillik.
Bizdeki ortamlara gelince ben veteriner im tüm günüm ahırlarda geçiyor.
Aklıma tüküreyim...

uzman kullanıcıların neden IE'ı tercih etmediğini anlaşılıyordur herhalde :)

bu resimler kesinlikle çalışma ortamını YANSITMIYOR. neredeyse hepsi poz vermiş :D :D :D
kendi kendime ie'de bi eksiklik var derdim, resimlerde buldum eksikliği ;)

Adımlar cool takılıyor kardeşim. Belli prensipleri illa ki vardır. Hele ki iş ortamında böyle özgür takılmak, aklını özgür bırakmak. İnsandan daha fazla verim almaya sebep olur.

Çalışma koşulları, hayat koşulları derken adamlar verimi tavan düzeyde sağlayabiliyorlar. Bizim mühendislerimiz, yazılımcılarımız bu rahat şartlarda daha da iyi işler çıkarabilir. Ya da tam tersi yayar. Bizde arası yok çok şükür. Ama bence haset edeceğimize elimizdeki şartları zorlayarak sadece iş verenimize deil ülkemize yarar sağlayabi,lecek birşeyler üretilmeli. Bahaneler çalışma isteği olmayanların uydurdukları durumlardır.

DL- comp. eng.

ie nin niye başarısız olduğu belli :)

Sen de yorum yaz