Kablosuz ağ kurulumunda yapılan 9 hataKitapçıkları okumadan geçmek

3 / 9

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

ööööee çok sıkıcı olur :D

ben kurduktan sonra çalıştıktan sonra bakıyorum genelde :)

Bu tip klavuzlardan bazıları da öyle yazılmışlar ki tam maşallahlık.Oku oku bitmez.Sanki NASA nın dünya yörüngesine göndereceği uzay aracının fırlatma öncesi yapılması gereken detaylı işlemleri gibi.Kurulum değil de satın alanı bayıp,uyutup kurulumdan vaz geçirmek ister gibi.Hele hele ABD piyasası için imal edilmiş bir ürün ise tam yandık ki ne yandık. İnsan okudukça ''yahu bu adamlar bizi moron yerine koymuşlar '' diye düşünmemek mümküm değil.

MUTLAKA OKUNMALI

ben yeni ürün almadan önce bulabilirsem klavuzu bulur okurum, çünkü bir ürün hakkında bedelsiz tüm özelliklerini bilebileceğiniz tek yer ürünün kullanma klavuzudur. Ürün aldıktan sonra her şeyi alır karşıma koyar ilk önce klavuza göz atarım.

bir cihazın bütün kullanım özelliklerini bilmek isterseniz kullanım kılavuzunu baştan sona okumak lazım. yoksa cihazı tam performans kullandığınızı zannedersiniz ama farkında bile olmadan eksik kullanmış olursunuz.

vifi neden bağlanmıyor acabaaa

Sen de yorum yaz

Kitapçıkları okumadan geçmek

İlk ve en yaygın karşılaşılan hata ürünün yanında gelen kitapçığı, kullanım kılavuzunu okumadan işe el atmaktır. İster kablosuz router kurun, ister dizüstü bilgisayarınıza PCI kart takın, hatta yeni bir buzdolabı bile alsanız kullanım kılavuzunu mutlaka okuyun.