Sistem hatası: En sinir bozucu teknolojik olaylarUfak cihazlar için devasa şarj aletleri

6 / 40

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

bazı cihazların adaptörü içinde veya kablo ortasında oluyor ama çoğu resimdeki gibi bu gerçekten sinir bozucu bişey

Bak buna sinir oluyorum işte :)

aynen katılıyorum

switch ve modemimi bilgisayarın 12+5 voltundan besleyerek biraz bu kalabalıktan kurtuldum ama telsiz telefon ve cep telefonu adaptörleri hala kalabalık ediyor.

switch ve modemimi bilgisayarın 12+5 voltundan besleyerek biraz bu kalabalıktan kurtuldum ama telsiz telefon ve cep telefonu adaptörleri hala kalabalık ediyor.

valla güzel bi probleme değinilmiş tebrikler

Bende bir düşündüm şu adaptörü görünce.
1- Nokia telefonum için bir adaptörüm var
2- Babamın biraz daha eski olan Nokia telefonu için adaptörüm var
3- Şirketin hediye ettiği Motorola için bir adaptörüm var
4- Minton mp3 çalarım için adaptörüm var
5- ADSL modemim için adaptörüm var

Daha var da aklıma geldikçe yazarım artık. :D

üçyol yetmiyor artık.
1 adet ses sistemi
2 adet güç kablosu(kasa, monitor)
1 adet yazıcı kablosu
1 adet telefon şarj makinesi
1 adet vantilator

Bu ne :)))

gerçekten şunları bir küçültsünler artık creative 2+1 ses sitemim var kocaman bir adaptoru var hepp sorun oluyor :(

Bu konuda sonuna kadar aynı fikirdeyim.Gerçekte hemen hemen hepimizin muzdarip olduğu ama bu güne kadar dile getirmeyi düşünemediğimiz bir sorun bu .

Çok ama çok saçma bir yorum. 6. sayfaya kadar geldim, saçmalıklar aralıksız devam ediyor. "daha ufak adaptörler geliştirin" Sanki bu üreticiler bilmiyor geliştirmesini? Standartlara uyacaksın. "cihazın içine entegre edin" Cihazlara göre değişiyor ısınmaları. Adaptörü de entegre et, daha da çok ısınsın. İçeri dahil ettiğin devre bozulsun, sonra cihazı komple değiştir. Azıcık mantıklı düşünün, saçma saçma yorumlar yapmayın.

Adaptörden bíktık. Herşeye uyan bir pil var zaten. Koca Tv'ler ve oda ışıkları.. Müzik setleri, hoparlörler, buz dolabı ve diğerleri. Pillerle 300-500 km yol yapílıyor. Hepsine yeten pil durumu var. Her hard disk kendi piline sahip olsa silikon yapılı olanlar 10 kat daha fazla yer sunuyor olacak demek fakat sildiğimizi sandıklarımız silinmiyor ve onun bunun eline geçiyor. Dahası sistem içi sistemler bilgisayarlarımızda bizden habersiz çalışıyor.. MSDos kaç senelik demode şey haberimiz olmuyor

Sen de yorum yaz

Ufak cihazlar için devasa şarj aletleri

Her evde en az bir deste bulunur: DSL modemleri, harici diskleri veya şarj cihazlarını elektrikle besleyen adaptörler. Eğer hacimleri büyükse bu elektrik dönüştürücüleri büyük problem haline gelir. Üç prizlik bir konumu tek başlarına işgal edebilirler. Sayın üreticiler, lütfen daha ufak adaptörler geliştirin veya bunları direkt cihazın içine entegre edin.