Skandal Facebook sayfaları!Herkes yaksın

6 / 8

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

iyide israil gerçek hayatta o kdr kişinin canını yakmış almış.

"Sonuçta insanların iletişimi için kurulan bir platformun ayrımcılık için kullanılması özüne ihanet olmuyor mu?"

"Sonuçta insanların yaşamı için kurulan bu hayatın dehşet vahşet terorizm için kullanılması yaşama ihanet olmuyor mu ?"

aksini gerçek hayatı bırak sayın yazar sanal alemde destek eden katildir.Şimdi sen mi haklısın ben mi? yada sanal alem mi haklı gerçek hayat mı..

sonuç . her zaman haklı olunan sayfaların açılmasından yanayım konu ne olursa olsun.

Resimde görülen bayragın yakılmasında bi sakınca görmüyorum!!!!!!!!!!!!!!!

İsrail gemilerle pkk'ya yardım yapsa, buyur gel mi diyeceksiniz? Filistinlilere yaptıkları vahşet ise tek taraflı değil. İsrail ne kadar kötüyse Filistin'de o derece kötü. Topraklarını zorla almadılar sonuçta para ile satıldı o topraklar. Filistin'in gücü yetse, İsrail'de ne kadar insan varsa öldürmeyecek mi sizce? Sırf Müslüman ülke olduğu için savunmayın şunları artık. Dünyamız Musevi, Hıristiyan ve Müslüman olduklarını söyleyen ve dinler adına gözlerini kırpmadan insan öldürenlerle dolu. Irak'ta işkence yaparak insanları öldüren Amerikan askeri ne kadar suçluysa, Filistin'lileri öldüren İsrail ne kadar suçluysa, insanların kafasını kesip video çeken araplar ve Cami'den çıkarak insanları diri diri yakabilen içimizde ki canavarlarda o kadar suçludur.

Şu kafa kesenler suçlu değil mi? inanmıyorum onlar nasıl insanlar öyle hiç vicdanları yokmu ya! yada beynini yıkayıp canlı bomba hale gelen kişiler.. evet israyil bağzı şeylerde çok katı davranıyor ama birde israyilin gücünü filistinde yada arap komşu ülkelerinde olsa sizce kaç tane yahudi kalır israyilde?!?

bayrak yakmayla ne olacak ki (sadece daha fazla öfke ve kin ve daha da fazlası)

Aptallar. Bayrak yakılmaz, ezilmez. Atatürk zamanında önüne serilen yunan bayragına basmayı reddetmiştir siz daha neyin derdindesiniz

Sen de yorum yaz

Herkes yaksın

Facebook üzerinde kutsal kitapların ve bayrakların yakılması için açılan sayfalardan, her dine, her millete karşı olanlar var. Sonuçta insanların iletişimi için kurulan bir platformun ayrımcılık için kullanılması özüne ihanet olmuyor mu?