Steve Jobs'un Bill Gates hakkında sözleri5 Milyar dolara

5 / 7

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

hadi ordan senin arge çalışmalarınıda gördük ürünlerinde hep bi defo var...

bill gates herhalde jobs hakkında konuşmaya bile tenezzül emmemştir Eğer bir şeyler söylemişse billgates in sözlerinide eklemenizi isteriz benim için Bill gates in söyledikleri ondan daha önemlidir

arkadaşlar sadece microsoftun argesinden çıkan ve özgün olan batmamış bir proje gösterirmisiniz? neden apple alamadığınız için kötülüyorsunuz ki? (benimde apple eşyam yok)

Microsoft Aslında Steve Jobsundu ama Bill gates elinden çaldı egerki Su anda JOBS Filmini izlerseniz bir sahneden anlıycaksınız

@14 Ara 2013 23:15 Jobs filmi tam olarak gerçeği yansıtmamakla birlikte aşırı derecede dramatize edilmiş bir film. Bunu ben değil Apple'ı Apple yapan Steve Wozniak diyor.

Jobs Filmine Güvenmeyin Onu yapan apple firması yapdıklarını gizliyolar gıya

İyi Windows var kullananların çoğu korsan ancak Microsoft buna göz yumuyor.Apple olsaydı bunu önüne geçmeye çalışırdı.Bunun için Windows şuanda dünyanın %90-95 kullanılıyor.Mobil sektörde Android bir numara ancak 2013'den önce Apple bir numara idi şuanda ikici sırada ancak yinede konum olarak iyi konumda ,Microsoft ise mobil piyasada %7-%8 bandında seyrediyor ileride belki daha güzel yerlere gelir.

Sen de yorum yaz

5 Milyar dolara

2006 Yılında ise Jobs "Yılda 5 Milyar dolar ARGE bütçeleri var ama son zamanlarda hep Google'ı ve Apple'ı kopyaladıklarını görüyoruz" dedi.