TOP 20: En iyi 20 Android cep canavarı!11. Samsung Galaxy 551

10 / 20

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

aldım kullanıyorum batarya ömrü az ama muhteşem telefon

eksileri: batarya problemli ve GPS desteği berbat. android sürümü yükseltme seçeneği KiES ile mümkün değil. illegal yollardan yükseltilebilir sadece. kamerası çok sıradan, flash yok. led bile yok. 3G randımanı internet için mükemmel ancak görüntülü arama/aranma yok! canlı duvar kağıdı, animasyonlu widget desteği yok.

artıları: fiyatı çok makul. 4 satır qwerty klavyesi kullanışlı. dokunmatiği piyasadaki en iyisi. oldukça zarif görünüşü var. medya telefonu olmamasına karşın ses çıkışı harika. tam bir internet canavarı. tablet pc keyfi yaşatabiliyor insana. wifi bağlantısı windows telefonlarına göre çok çok daha basit ve kaliteli.

sonuç: kamera değil aradığım, interneti seviyorum diyosanız en makul telefon budur.

konu altına cevap bırakarak sorularınızı sorabilirsiniz. takipçisi olup tüm sorularınızı yanıtlayacağım. telefonu bir süredir kullanıyorum yardımcı olabilirim

yahu bu telefonun modeli nedir niye kimse yazmamış?

Sen de yorum yaz

11. Samsung Galaxy 551

Profil: Android 2.2 işletim sistemiyle çalışan cep, şu an QWERTY klavyeye sahip en iyi telefonlardan biri ve özellikle internette sörf yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte. WLAN ve HSDPA ile indirme hızı 7.2 Mbps'ye kadar ulaşabiliyor.

Özellikler: 3.2 inç ekran, yan kızaklı QWERTY klavye, WLAN, HSDPA, A-GPS alıcı, 3.2 megapiksel kamera, medya çalıcı, microSD ile genişletilebilir bellek, Bluetooth, USB.

Android sürümü: 2.2 (yükseltme olanağı var) ve Samsung TouchWiz kullanıcı ara yüzü.

Çıkış tarihi: Kasım 2010

Yurtdışı fiyatı: 230 euro