Web tarayıcılarıMaxthon Browser

6 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Arkadaşlar herkese tavsiye ederim. ayrıca 2.0 sürümüyle beraber sık kullanılanlarınızı online olarak ta saklayabiliyorsunuz. dünyanın her yerinden kolayca sık kullanılanlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

evet işte benim avant tan sonraki favori tarayıcım....

gayet iyi gayet süper birşeysin tema zenginliğin iyi eklentilerinde iyi biraz daha gelişirsen senin için iyi olur puanım 9,5

eklenti ve tema hız özelliğin çok güzel 9,5

Sen de yorum yaz

Maxthon Browser

Bu araç ile surf yapmak cok kolay ve hızlı. Pencereler sekmeler halinde açılıyor. Farenizin sağ tuşuna basılı tutarak sağa, sola ve diğer yönlere hareket ettirdiginizde ileri, geri, yenile gibi işlemleri kısayoldan yapabilirsiniz. Gelişmiş sürükle bırak sistemi sayasinde verileri bir yerden diğerine kolayca aktarabilirsiniz. Diğer tarayıcılara göre çok daha hızlı surf yapabilirsiniz. Yanlışlıkla kapattığınız sayfaları "Geri Al" butonu ile kolayca geri getirebilirsiniz. Maxthon 2.0, RSS 0.9/1.0/2.0 ve Atom 0.3/1.0 Feeds desteği sunar. 19 farklı dil seçeneği ile bir çok ülkede kullanılır. Eski versiyonunda olduğu gibi farklı kaplamaları(skin) da mevcut. Kullandıkça ne kadar çok özelliği olduğunu ve sağladığı kolaylıkları keşfedeceksiniz.
Download: Maxthon Browser

 

Bağlantılı haberler