Windows 7 için 77 püf noktaWindows 7'yi test etmek

7 / 77

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

HOcam COk tESekur Ederım .. ama benim Bir Sorum Olcak . Ben 90 qünluk demo surunumu indirremiroum.. mail adresimi qiriyorum sora bana adımı soyadımı kulladıqım windows'u buna benzer soruolar soruoyr bunlari doldurduktan sonra e-mailime link qeLior . LAST STEPS. diyor we linke Tikladqimda ... we are sorry .. .. .. bir hata olustu falan filan bisiler söyluoyr bir cok msn adresten denedım hepsınden aynı sey .. sorun ne olabılir acaba? ..

dostum sorun sende değil microsofta bende baktım ama indirecek link göremedim ne hikmetse kac sefer denedim ama malum senin gibi web sayfada malesef link yok.. yada biz bulamadık :))

Thank you for registering with Microsoft.com.

Final Step
To verify that you own this e-mail address, click,

diyor gelen linke tıklıyorum ama win 7 sürümü yok :))

İndirmede problem yaşayanlar için:

Kayıt işlemi sırasında "What occupation best describes you?" sorusuna "IT Manager" cevabını verin. Bunu yaptığınızda rahatlıkla indirebileceksiniz.

ya çok güzel ama bunun süresi bitince yine eski işletim sistemine dönecek mi?

Sen de yorum yaz

Windows 7'yi test etmek

İsteyen Windows 7'yi satın almadan önce test edebilir. Microsoft bu iş için Windows 7 Ultimate ile fonksiyonel açıdan özdeş olan ve 90 gün boyunca ücretsiz olarak kullanılabilen Windows 7 Enterprise final sürümünü kullanıma sunuyor.

Windows 7'yi Enterprise'ı indirmek için bu adrese girip sayfanın aşağısında istediğiz dili ve mimariyi seçtikten sonra Windows LiveID'niz ile kaydolmanız gerekiyor.

Download: Windows 7 Enterprise (Demo)