Windows 7 RC: Nihai sürüm adayından 36 yenilikWindows 7 RC - Görev çubuğundaki bildirimler

5 / 25

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Ben Mac kullaıcısıyım ve benim 7 sene önce kullandığım eyleri yenilik diye millete dayatıyorlar millette yiyiyor mileti uyuttukları için üzülüyorum valla unutmayın Mac bilgisayar ve yazılım dünyasının ferrarisidir az ama ön kullanıcısı vardır ama en iyi Mac'tir kabul etsenizde etmesenizde.

Sevgili Mac savunucusu arkadaşım. Ben hem Mac hem de Windows kullanıyorum, tamam Mac daha hızlı olabilir fakat şu kıyaslamayı unutma; Mac'te yaptığın işi Windows'ta da yapabilirsin(ben yapıyorum) ama Windows'ta oynadığın oyunu Mac'te biraz zor oynarsın;) İyi demeden önce düşün; neye göre, kime göre iyi? Bence ikisi de iyi ama Windows daha eğlenceli:)

Birşey daha unuttun oyunu kabul ediyorum birde Macte virüste silemezsin :D:D:D:D hayat sadece oyun değil arkadaşım

Sen de yorum yaz

Windows 7 RC - Görev çubuğundaki bildirimler

Yeni görev çubuğu sizi Outlook-e-postaları ve Messenger-konuşmaları gibi olay bildirimleri hakkında daha etkili bir şekilde bilgilendiriyor. Aynı zamanda çalışan programları sembol olarak gösteriyor. Artık görev çubuğuna göre daha fazla program (çözünürlük, ikon büyüklüğü ve gösterilen bildirime göre) sabitlenebiliyor. Eğer görev çubuğu dolarsa bir kaydırma çubuğu beliriyor.