Windows 8.1'in gizli kalan 20 yeniliği!Dokunmadan kontrol

4 / 20

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

mükemmel :)

bunu nasıl kullanıcaz?

Ziyaretçi Dün 17:26k bunu nasıl kullanıcaz? için: Yemeklerin çıktısını yazıcıdan alıp afiyetle yiyoruz.

abi bunlar..önemli değilki.. OYUN OYNAYAMIYORUZ.. YÜKLEDİK..GENE W7,E DÖNDÜK..BİZE OYUN OYNAYABİLECEK GİZLİLİKLERİ VARSA ONU SÖYLEYİNİZ. SYN.CHİP..harikatörleri.. BİZ ZATEN BUNLARI BİLİYORDUK........BİZİ W7,E DÖNDEREN SEBEPLER BAŞINDA OYUN GELİYOR.OOOOOYUU UN... NİYE OYUNLAR BU MERET 8,DE ÇIKMIYORKİ.. O KADAR ÖVDÜLERKİ..DEDİK BÜTÜN OYUNLAR ÇIKAR. 1 TANE DAHİ ÇIKMIYOR. EKRAN KARTIMIZ 9500 NVİDİA. 4 ÇEKİRDEKLİ 4 GB.RAM.. AMA VERSİYON 8 DE HAYIR YOK. ÇIKARMIYOR OYUNLARI..HEP HATA VERİYOR.. AYNI OYUNLAR W7,DE ÇIKIYOR... TOM RAİDER VE BENZERLERİ CRİYS 3 DE ÇIKMIYOR..

@09 Kas 2013 14:44 Çıkmıyor derken ? Sanırım çalışmıyor demek istediniz Ben demin üşenmedim Kendi elimle denemek için Bilgisayarıma (Hdd kullanıyorum) windows 7,8 ve xp kurdum. Yaptığım ayarlar sayesinde Win 7 gayet hızlı açılıyor zaten ve içinde ağır programlar da yüklü Neyse Win 7 35 sn de açıldı Win 8 35 sn Win Xp ise 25 sn tabi arada programların yüklenmesi farkı da var. Yani anlayacağınız şu an en iyi windows işletim sistemi Win 7 Professionel

yemek yaparken dokunmamak ne iyi. peki elini sallarken elindeki unlar klavyenin üstüne dökülürse?

@24 Kas 2013 12:52 elini sallamıyorsun kameranın önünden geçiriyosun

kinect gibi olmuş.ama benim retina ekranın pikseli kadar kameram,bunu becerir mi bilmiyorum. not:becerse ne olacak ki windows 7 kullanıyorum.

iobit Start Menu 8

şuan Windows 8.1 süper başka bir şey demiyorum win 7 de wistada xp de kullandım en iyisi 8.1

Sen de yorum yaz

Dokunmadan kontrol

Windows 8.1'in yeni Yeme - İçme uygulaması, size birbirinden leziz tarifler sunuyor. Üstelik Microsoft, yemek yaparken dokunmatik ekranı kullanmakta zorluk çekeceğinizi de düşünerek bir "tutmadan kullanma modu" işlevi eklemiş. Bu sayede sayfalar arasında dolaşmak için PC'nizin web kamerası önünde elinizi sallamanız yeterli oluyor.