Windows 8 ile ilgili tüm bildiklerimizWindows 8'in sorumluluğu Steven Sinofsky'da

8 / 8

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Microsoft'un Windows'ta bircok konuda devrim yapmasinin zamani geldi de geciyor. Hala program kuruldukca sisen registry var, hala reklami yapildiginda devrim niteliginde olacagi soylenen WinFS dosya sistemi gelistirilmedi. Hala Mac OS'larda standart gelen, her ailenin kullanabilecegi guzel fotograf isleme, interaktif CD-DVD yaratma programlari Windows'a dahil degil.

bildiğim kadrıyla windows 7'de interaktif CD-DVD yaratma programı var...

bnim pc de win8 var nerden buldun derseniz microsoft dağıtıyodu aralık 2 de

:DD: alla alal 2 aralıkta dagıtıyordu kimse duymadı indirmedi senmi duyup indirdin :D:D:D

oyunlar olmasa vindowsa rakip cok güzel özgür yazılımlar var ofis işleri icin windows a alternatif cok .... gercekten kurumadan yenisini yapmaları cok kötü yap mc os gibi yıllarca dursun ....

Sen de yorum yaz

Windows 8'in sorumluluğu Steven Sinofsky'da

Bu hem iyi hem de kötü haber... İşin iyi yanı Sinofsky Windows 7'nin bugünlere gelmesinde de önemli bir rol üstlenmişti. Ancak madalyonun diğer yüzüne de bakmak lazım: Sinofsky daha çok yönetim konusunda uzmanlaşmış bir isim ve vizyon sahibi olmaktan biraz uzak olduğu düşünebilir. Sonuçta ne denirse densin, Windows 7, Vista mimarisi üzerine kurulmuş bir işletim sistemi. Windows 8'in ise ilgi odağı olabilmesi için artık çok daha fazla efora ve yeniliğe ihtiyacı olacak.