Alef dizisi saat kaçta, hangi kanalda ? Alef dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimler?

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in paylaştığı Alef dizisi diziseverler tarafından merak ediliyor. May Prodüksiyon tarafından hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda Emin Alper oturuyor.Peki Alef dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda?

Alef dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda? Alef dizisi konusu nedir?

Yeni başlayacak olan Alef dizisi ile ilgili detaylar belli oldu. Mistik polisiye sevenleri ekranlara kilitleyecek olan dizi bugün başlıyor. Alef dizisi, İstanbul Boğazı'nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor. May Prodüksiyon tarafından BluTV ve FX için hazırlanan dizinin detayları içeriğimizde yer alıyor.

ALEF DİZİSİ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Alef'in 1. ve 2. bölümü Blu TV ve FX TV'de 10 Nisan Cuma akşamı 21.30'da aynı anda yayınlanacak. Alef bu haftaya özel iki bölüm peş peşe yayınlanacak. FX'te sansürlü olarak yayınlanacak dizinin sansürsüz versiyonunu izlemek isteyenler ise BluTV'den izleyebilecek.

ALEF DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Osmanlı ve İslam Tarihi'nden izler taşıyan, oyuncuların geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım çekimleri için bir araya geldiği dizide genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan),İstanbul'da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşecek. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılacak. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralayacak.

ALEF OYUNCULARI KİMLER?

Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in başrollerini paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper oturuyor.

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play