Atiye 2. sezon ne zaman, hangi tarihte? Atiye 3. sezon çekimleri başladı

Beren Saat ve Mehmet Günsür gibi önemli isimlerin başrollerinde yer aldığı Atiye dizisinin ilk sezonu büyük beğeni toplamıştı. Atiye 3. sezon çekimleri başladı. 8 bölümlük ilk sezonu bitiren izleyiciler Atiye 2. sezon tarihini merak ediyor. Peki Atiye 2. sezon tarihi belli oldu mu?

Atiye 2. sezon tarihi belli oldu mu? Atiye 2. sezon fragmanı yayınlandı mı?

Netflix'in Türk yapımı dizisi Atiye'nin ilk sezonu 27 Aralık'ta yayınlanmıştı ve büyük ilgiyle karşılaşmıştı. Göbeklitepe'de Atiye'nin macerasını konu edinen dizi farklı konusu, mistik olayları ele alışı ve başarılı oyuncularıyla kısa sürede beğeni topladı.  Şimdi ise gözler 2. sezonda. Dizinin severleri "Atiye 2. sezon ne zaman gelecek?" sorusuna yanıt arıyor.

ATİYE 2. SEZON NE ZAMAN?

Atiye dizisinin 2. sezonunun Eylül ayında çıkması planlanıyor. Ancak Netflix tarafından henüz kesin bir açıklama yapılmadı ve fragman paylaşılmadı.

ATİYE 3. SEZON ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Beren Saat sosyal medya hesabından çekimden fotoğraflar yayınlayarak; "Yeni Ay'da başladık çekimlere, Atiye'nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye'nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun" notunu ekledi.

ATİYE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Atiye dizisi konusu itibariyle oldukça mistik olayları ele alıyor. Atiye konusu ve farklı bir macerayı anlatış biçimiyle bir hayli ilgi gördü. Göbeklitepe'ye uzanan bir yolculuğunda anlatıldığı dizinin ana karakteri; İstanbullu bir ressam olan Atiye'dir. Dizide Atiye'nin geçmişteki bağları ve sırları; onu Göbeklitepe'deki arkeolojik alanının keşfine doğru bir maceraya sürüklüyor.

ATİYE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizi çekimleri Göbeklitepe'de gerçekleştiriliyor. Göbeklitepe,  Şanlıurfa il merkezinin yaklaşık olarak 22 km kuzeydoğusunda, Örencik Köyü yakınlarında yer alan dünyanın bilinen en eski kült yapılar topluluğudur.

ATİYE DİZİSİ OYUNCULARI

Beren Saat - Atiye
Mehmet Günsür - Erhan
Metin Akdülger - Ozan
Melisa Şenolsun - Cansu
Başak Köklükaya - Serap
Civan Canova - Mustafa
Meral Çetinkaya - Zühre
Hazal Türesan - Hannah
Cezmi Baskın - Öner
Tim Seyfi - Serdar

Etiketler:

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play