Atiye 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Atiye 3. sezon tarihi belli mi?

Atiye'nin ikinci sezonu 10 Eylül tarihinde Netflix'te yayınlandı. Kısa sürede Atiye hayranları diziyi izledi ve yorumlarda bulundu. 2.sezonun ardından gözler Atiye 3.sezona çevrildi. Peki Atiye 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Atiye 3.sezon ne zaman yayınlanacak? Gözler Atiye 3.sezona çevrildi

Mehmet Günsür, Beren Saat ve Melisa Şenolsun gibi ünlü isimlerin yer aldığı Atiye'nin ikinci sezonu 10 Eylül tarihinde yayınlandı. Netflix'in Türkiye yapımı dizisi Atiye'nin 2. sezonunda da heyecan doruktaydı. Gerçeklerle yüzleşen Atiye'nin yolcuğu tamamlaması ile iki paralel birleşti.

Atiye dizisinin 2. sezondaki sekiz bölümün tamamını izleyenler Atiye 3. sezon tarihini araştırmaya başladı. Peki Atiye 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

ATİYE 3. SEZON NE ZAMAN?

Atiye 3. sezon tarihi henüz belli olmadı. Ancak koronavirüs nedeni ile durdurulan çekimler yeniden başladı.

ATİYE 3. SEZON ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR

Dizinin başrol oyuncusu Beren Saat sosyal medya hesabından çekimden fotoğraflar yayınlayarak; "Yeni Ay'da başladık çekimlere, Atiye'nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye'nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun" notunu ekledi.

ATİYE DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Atiye, sevgilisi Ozan ve ailesiyle beraber İstanbul'da mutlu bir yaşam sürüyordur. Atiye'nin hayatı dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'de gerçekleşen bir keşif ile değişir. Göbeklitepe'de kazı çalışmaları yapan arkeolog Erhan, Atiye ve Göbeklitepe arasında mistik bir ilişki bulunduğu açıklayan bir sembolün olduğunu keşfeder. Atiye de ona farklı bir kapı açacak olan bu gizemli olayların peşine düşer ve antik kapınağa giderek geçmişi arama kararı alır. Gizem perdesi aralanmaya devam ettikçe Atiye; geçmişle gelecek ve ruhani ile gerçek arasında sorgulama yapmaya başlar.

ATİYE DİZİSİ OYUNCULARI

Beren Saat - Atiye
Mehmet Günsür - Erhan
Metin Akdülger - Ozan
Melisa Şenolsun - Cansu
Başak Köklükaya - Serap
Civan Canova - Mustafa
Meral Çetinkaya - Zühre
Hazal Türesan - Hannah
Cezmi Baskın - Öner
Tim Seyfi - Serdar

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play