BluTV'nin yeni belgeseli Dijital Flörtleşme'nin konusu nedir?

Türkiye'nin sevilen dijital platformu BluTV, yeni bir belgesele imza atıyor. BluTV'nin sevilen belgesel serisi Pavyon'un yaratıcılarından ilgi çekici beş bölümlük bir belgesel daha geliyor. Peki Dijital Flörtleşme'nin konusu nedir?

BluTV'nin yeni belgeseli Dijital Flörtleşme'nin konusu nedir?

Sevilen dijital platform BluTV,  listesine yeni içerikler eklemeye devam ediyor. "Dijital Flörtleşme" yakında BluTV'de izleyici ile buluşacak. Beş bölümden oluşan belgesel takılma ve "stalk" kültürü, "sexting", ilk buluşma ve "dating" uygulamaları gibi konuları ele alacak.

Özel yapımları kadar yurtdışında da beğeni toplayan BluTV'nin sevilen belgesel serisi Pavyon'un yaratıcılarından ilgi çekici beş bölümlük bir belgesel daha yolda.  "Dijital Flörtleşme", dijital çağın yeni ilişki biçimlerine odaklanıyor. İlgi çekici bölümleri ve gerçek hikâyeleri ile izleyicilere güzel dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

BU DİJİTAL DÜNYAYI GERÇEK KİŞİLER ANLATACAK

Çok yakında BluTV'de yayınlanacak olan Dijital Flörtleşme, takılma ve "stalk" kültürü, "sexting", ilk buluşma ve "dating" uygulamaları gibi konuları ele alırken flörtleşmenin dijitalleşme ile birlikte nasıl bir dönüşüm geçirdiğini tüm çıplaklığıyla anlatıyor.

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play