Çekim hilesi ortaya çıktı! İşte James Cordan'ın Carpool Karaoke'sinin arkasındaki gerçek!

Dizilerde, filmlerde ve programlardaki çekim hileleri oldukça ilgi görüyor. Bu çekim hilelerine James Cordan'ın Carpool Karaoke'si de eklendi.

Çekim hilesi ortaya çıktı! İşte James Cordan'ın Carpool Karaoke'sinin arkasındaki gerçek!

James Cordan, The Late Late Show adlı programıyla oldukça popüler. Programda James Cordan ünlü konukları ağırlıyor, sohbet ediliyor, şarkılar söyleniyor, skeçler canlandırılıyor, şovlar hazırlanıyor, kısacası oldukça hareketli bir sohbet programı. Programın en popüler kısımlarından biri de Carpool Karaoke. Hatta bu format üzerine başlı başına program hazırlandığı da televizyonlarda rastlanıyor. Carpool, aslında belirli bir güzergah üzerinde arabasıyla yolculuk yapan birinin arabasında yolculuğa ortak olarak seyahat etmek. Bunu bir nevi toplu taşıma sistemi gibi düşünebilirsiniz. The Late Late Show'un Carpool Karaoke kısmında ise, trafikte ilerleyen James Cordan yoldan normal bir yolcu alır gibi ünlü bir yıldızı konuk ediyor. Konuk ile arabada şarkı çalıyor ve bu şarkıyı James Cordan ve konuğu eğlenceli bir şekilde söylüyorlar. Konuk kimi zaman ünlü bir müzik grubu oluyor, kimi zaman da tek bir şarkıcı. Örneğin The Late Late Show Carpool Karaoke'nin Metallica ile çekilen bölümü dünyada yankı uyandırmıştı. Günlerce haberlerde kendine yer bulmuştu.

Gelelim James Cordan'ın Carpool Karaoke'de arabayı kullanmasına. İzleyiciler arasında James Cordan'ın kendini kaptırmış bir şekilde son ses şarkıları söylerken, profesyonelce arabayı kullanıyor, gerektiğinde ışıklarda duruyor olması hayretle izleniyordu. Twitter'da yayılan bir paylaşım, Carpool Karaoke'nin çekim hilesini ortaya koydu.

Videoda görüldüğü kadarıyla Carpool Karaoke arabasında direksiyonun başında James Cordan var. Fakat arabayı James Cordan kullanmıyor. Araba tekerli bir platformun üzerinde yer alıyor ve bu platformu da bir araç çekiyor.

Aslında tahmin edilebilir bir çekim hilesi de olsa, Carpool Karaoke'nin hayranları bu duruma oldukça şaşırdı.

Etiketler:

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play