Charlize Theron'un rol aldığı Netflix filmi The Old Guard'dan ilk fragman yayınlandı

Netflix orijinal filmi The Old Guard, 10 Temmuz 2020 Cuma tüm dünyayla aynı anda Netflix'te yayınlanacak. Charlize Theron'un başrolünde yer aldığı The Old Guard'tan resmi fragman paylaşıldı.

Charlize Theron'un rol aldığı Netflix filmi The Old Guard'dan ilk fragman yayınlandı

Başrolünde Charlize Theron'un yer aldığı, aynı isimli çizgiroman serisinden uyarlanan The Old Guard filminden ilk fragman yayınlandı. Merakla beklenen film, 10 Temmuz'da Netflix'te yayınlanacak.

The Old Guard Fragmanı

The Old Guard | Resmi Fragman | NetflixThe Old Guard | Resmi Fragman | Netflix
Sonsuzluk göründüğünden daha zordur. Andy (Charlize Theron) adlı bir savaşçı önderliğindeki birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, gizemli bir ölümsüzlüğe sahiptir. Bu gizli grup, yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi vermektedir. Ancak ekip acil bir görev için çağrıldığında bir anda olağan dışı yetenekleri ifşa olur. Grup, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Şimdi Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) adlı asker, her yolu kullanarak grubun bu tehdidi ortadan kaldırmasına yardım etmek zorundadır. Greg Rucka imzalı beğenilen çizgi romandan uyarlanan ve Gina Prince-Bythewood (LOVE & BASKETBALL, IŞIKLAR ALTINDA) tarafından yönetilen THE OLD GUARD, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, ayakları yere sağlam basan sert ve aksiyon dolu bir öykü. 10 Temmuz’da Netflix’te. Abone ol: Netflix Hakkında Netflix, 190'dan fazla ülkede 183 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. INSTAGRAM: FACEBOOK: TWITTER: The Old Guard | Resmi Fragman | NetflixürkiyeOfficial

The Old Guard Konusu Nedir?

Andy (Charlize Theron) isimli bir savaşçı önderliğinde birbirine sıkı sıkıya bağlı paralı askerler, sebebini bilmedikleri bir ölümsüzlüğe sahiptir. Yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi veren ekip, acil bir görev için çağrıldığında bir anda ifşa olur. Ekip, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır.

Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) isimli asker, grubu içinde olduğu tehlikeden kurtarmanın mücadelesini verecek.

Greg Rucka'nın çok sevilen çizgi romandan uyarlanan ve Gina Prince-Bythewood (Love & Basketball, Işıklar Altında) tarafından yönetilen The Old Guard, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur ve aksiyon dolu bir öyküye sahiplik ediyor.

The Old Guard Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Kadrosu: Charlize Theron, Kiki Layne, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts ve Chiwetel Ejiofor

Yapımcılar:  David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Charlize Theron, AJ Dix, Beth Kono ve Marc Evans

Uyarlama: Greg Rucka ve Leanardo Fernandez'in çok sevilen çizgi roman serisinden uyarlandı.

Senarist: Greg Rucka

the old guard

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play