Chilling Adventures Of Sabrina 4. sezon ile veda edecek! Sabrina 4. sezon ne zaman?

Netflix'in sevilen dizilerinden Chilling Adventures of Sabrina'nın 3. sezonu Ocak 2020'de yayınlandı. Gözler 4. sezona çevrildi. Sabrina Spellman'ı canlandıran Kiernan Shipka, 4. sezonun dizinin son sezonu olacağını belirtti. Peki Sabrina 4. sezon ne zaman?

Chilling Adventures Of Sabrina 4. sezon ile veda edecek! Sabrina 4. sezon ne zaman?

The CW'nun Archie Comics dizisi Riverdale ile aynı evrende geçen The Chilling Adventures of Sabrina, ilk olarak The CW için hazırlanmış ama daha sonra Netflix'e geçiş yapmıştı. Chilling Adventures of Sabrina'nın 3. sezonu Ocak 2020'de yayınlandı. 4. sezon araştırmaları devam ederken Sabrina için yolun sonu göründü.

Netflix ve showrunner Roberto Aguirre-Sacasa duyuruyu çarşamba gecesi yaptı ve "Chilling Adventures of Sabrina üzerinde çalışmak ilk günden itibaren inanılmaz bir onur oldu. Herkesin en sevdiği genç cadı olarak Kiernan ile başlayan hikaye mutlak bir zevkti. Mürettebat, yazarlar, editörler, asistanlar ve herkese şovun bu karanlık rüyasına çok fazla sevgi gösterdikleri için minnettarım. Netflix, Warner Bros., Berlanti Television ve Archie Comics'teki ortaklarımıza anlatmak istediğimiz hikayeyi, anlatmak istediğimiz yolla yapmamıza izin verdikleri için de minnettarım." dedi. 

Sabrina Spellman'ı canlandıran Kiernan Shipka, 4. sezonun dizinin son sezonu olacağını belirtti. 8 bölümden oluşacak olan final sezonun tarihi ise merak konusu .

CHILLING ADVENTURES OF SABRINA 4. SEZON NE ZAMAN?

Netflix, Chilling Adventures of Sabrina'nın 4. sezonunun resmi yayın tarihini henüz açıklamadı. Ancak dizinin 4. sezonunun sonbaharda yayınlanması bekleniyor.

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play