Friends dizisi geri mi dönüyor? Fenomen dizi için güzel haber geldi

Efsaneleşmiş dizi Friends özel bir bölümle geri dönüyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin başrolleri David Schwimmer, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Jennifer Aniston ve Matt LeBlanc'ın beraber çekilmiş bir resmini paylaşarak, "Bu iş oluyor" yazdı. Peki 90'ların sevilen Friends dizisinin konusu nedir?

Friends dizisi geri mi dönüyor? Fenomen dizi için güzel haber geldi

Dünyanın en çok izlenen sit-com dizilerinden Friends'in yeniden yayınlanması dört gözle bekleniyordu. Müjdeli haber dizinin başrol oyuncularından geldi. Televizyon kanalı grubu HBO, uzun süredir yapılması gündemde olan ve artık yılan hikayesine dönen Friends'in "yeniden bir araya gelme" bölümü için anlaşmaya vardı.

Friends ekibinin yeniden bir araya geleceği bir bölümün yolda olduğu yönündeki haberler, Matthew Perry'nin 5 Şubat'ta Twitter'da yaptığı "Büyük haber geliyor" paylaşımıyla başlamıştı.

10 sezon boyunca izleyiciyi kendine hayran bırakan Friends'in bir saat uzunluğundaki özel bölümün lansmanı nisan ayında yapılacak.

Wall Street Journal'ın haberine göre nisan ayında lansmanı yapılması beklenen stream platformu HBO Max'te yayınlanmak üzere çekilecek bölüm için Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc ve Matthew Perry'nin her birine özel bölümde alacakları rol için 3 milyon ila 4 milyon dolar (yaklaşık 18 milyon - 24 milyon TL) arasında ödeme alacak.

FRİENDS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Friends dizisi, hayat hikayeleri ile karakterleri birbirinden farklı üçü erkek ve üçü kadın olan altı kişilik yirmili yaşlarında olan gençlerin New York'da yaşamakta oldukları hayat dolu ve bir o kadar da komik maceralarını konu edinmektedir. Bu altı gencin yanı sıra Friends dizisine 34 farklı oyuncu da konuk olarak, dizinin hikayesine ortak olmaktadır.

Son derece kaliteli bir yapım olma özelliğine sahip olan Friends dizisinin altı genci, bazen üzülüyor, bazen gülüyor ve bazen de aşk ve ayrılık yaşıyorlar. Ayrıca dizinin kahramanlarının sürekli vakit geçirdikleri Central Park Cafe ise onların komedilerine de çoğu sahnede ortak olmaktadır.

Friends dizisinin, çekimleri on yıl sürmüş ve dizinin ana hikayesi içerisinde yer alan altı gencin yaşları da dizi boyunca gerçek hayat ile aynı şekilde büyüyerek, hayat hikayeleri şekillenmiştir.

FRİENDS DİZİSİ OYUNCULARI

Friends dizisinin oyuncu kadrosunda, dizinin temelini oluşturan altı genci, Rachel Green'ı Jennifer Aniston, Monica Geller/Bing'i Courteney Cox, Phoebe Buffay'ı Lisa Kudrow, Joey Tribbiani'yi Matt LeBlanc, Chandler Bing'i Matthew Perry ve Dr. Ross Geller' ise David Schwimmer canlandırmaktadır. Ayrıca konuk oyuncu kadrosunda da Gunther'ı James Michael Tyler, Jack Geller'ı Elliott Gould, Judy Geller'ı Christina Pickles, Janice'ı Maggie Wheeler ve Dr. Richard Burke'ı Tom Selleck canlandırmaktadır.

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play