Friends özel bölümünün çekimleri salgın nedeni ile yine ertelendi

Tam 16 yıl sonra aynı kadroyla çekilecek Friends özel bölümünün çekimlerine 17 Ağustos'ta başlanması planlanmıştı. Fenomen dizi Friends, salgın nedeniyle bir kez daha ertelendi. Peki Friens özel bölümünün çekimleri ne zaman olacak? İşte detaylar...

Friends özel bölümünün çekimleri salgın nedeni ile yine ertelendi

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok filmin ve dizinin çekim tarihlerinde ertelemelere gidildi. Bunlardan birisi de Friends özel bölümünün çekimleri. Friends'in özel bir bölümle geri döneceği açıklanmıştı. Yeni çekim tarihi olarak ise yaz sonu işaret edilmişti. Virüs nedeni ile dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayrana sahip olan dizinin çekimleri yine ertelendi. Çekim tarihleri daha sonra duyurulacak.

Özel bölümün ilk olarak mart ayında canlı seyircilerle birlikte çekilmesi gerekiyordu. Koronavirüs, eğlence endüstrisindeki prodüksiyonları durdurduğunda bu planlar haliyle ertelendi. WarnerMedia Entertainment ve Direct-to-Consumer başkanı Bob Greenblatt, mayıs ayında, şirketin özel bölümü yaz sonunda çekileceği konusunda umutlu olduğunu söyledi.

DİZİNİN YAZ AYLARINDA ÇEKİLMESİNE UMUTLU BAKILIYORDU

Greenblatt, "Yıldızlar aynı bir araya gelirse ve umarım üretime geri dönebilirsek, yaz sonunda bu harika olayın umutla yapılmasını sağlayabiliriz. Bu altı muhteşem oyuncuyu tekrar aynı rolleriyle deneyimlemek için büyük, gürültülü bir canlı izleyiciye sahip olmanın bir değeri olduğunu düşünüyoruz. Arkadaşlar bir araya geliyor ve biz bunu mutfaklarından ve yatak odalarından alkış tutan insanlarla bir web çağrısında yapmak istemedik." dedi.

FRİENDS DİZİSİNİN KONUSUNU HATIRLAYALIM

Friends dizisi, hayat hikayeleri ile karakterleri birbirinden farklı üçü erkek ve üçü kadın olan altı kişilik yirmili yaşlarında olan gençlerin New York'da yaşamakta oldukları hayat dolu ve bir o kadar da komik maceralarını konu edinmektedir. Bu altı gencin yanı sıra Friends dizisine 34 farklı oyuncu da konuk olarak, dizinin hikayesine ortak olmaktadır.

Son derece kaliteli bir yapım olma özelliğine sahip olan Friends dizisinin altı genci, bazen üzülüyor, bazen gülüyor ve bazen de aşk ve ayrılık yaşıyorlar. Ayrıca dizinin kahramanlarının sürekli vakit geçirdikleri Central Park Cafe ise onların komedilerine de çoğu sahnede ortak olmaktadır.

Friends dizisinin, çekimleri on yıl sürmüş ve dizinin ana hikayesi içerisinde yer alan altı gencin yaşları da dizi boyunca gerçek hayat ile aynı şekilde büyüyerek, hayat hikayeleri şekillenmiştir.

FRİENDS DİZİSİ OYUNCULARI

Friends dizisinin oyuncu kadrosunda, dizinin temelini oluşturan altı genci, Rachel Green'ı Jennifer Aniston, Monica Geller/Bing'i Courteney Cox, Phoebe Buffay'ı Lisa Kudrow, Joey Tribbiani'yi Matt LeBlanc, Chandler Bing'i Matthew Perry ve Dr. Ross Geller' ise David Schwimmer canlandırmaktadır. Ayrıca konuk oyuncu kadrosunda da Gunther'ı James Michael Tyler, Jack Geller'ı Elliott Gould, Judy Geller'ı Christina Pickles, Janice'ı Maggie Wheeler ve Dr. Richard Burke'ı Tom Selleck canlandırmaktadır.

Etiketler:

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play