Hakan Muhafız 4. sezon ne zaman? Hakan Muhafız 4. sezon tarihi ve fragmanı

Türkiye'de ve dünyada büyük bir ilgiyle izlenen Netflix dizisi Hakan Muhafız'ın 4. sezon tarihi açıklanmıştı. Netflix'in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız'ın 4. sezon fragmanına yazımızdan ulaşabilirsiniz. Hakan Muhafız 4. sezon ne zaman? İşte yanıtı...

Hakan Muhafız 4. sezon ne zaman? İşte Hakan Muhafız 4. sezon fragmanı

Netflix'in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız hem Türkiye'de hem de dünyada oldukça fazla sevildi. Hakan Muhafız'ın 4. sezonu büyük bir heyecanla bekleniyordu. Dizinin 4. ve final sezonu fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Peki  Hakan Muhafız'ın 4. sezon ne zaman?  Hakan Muhafız'ın 4. sezonda neler olacak? 

HAKAN MUHAFIZ 4. SEZON NE ZAMAN?

10 bölümden oluşan Hakan Muhafız 4. ve final sezonuyla 9 Temmuz'da tüm dünyayla aynı anda Netflix'te olacak.

İŞTE HAKAN MUHAFIZ 4. SEZON FRAGMANI

Hakan: Muhafız: 4. Sezon | Resmi Fragman | NetflixHakan: Muhafız: 4. Sezon | Resmi Fragman | Netflix
Her şey sona erdiğinde kim kazanacak? Bunu öğrenmenin tek yolu hikâyenin en başına dönmek! Hakan: Muhafız'ın 4. sezonu 9 Temmuz'da sadece Netflix’te. Abone ol: Netflix Hakkında Netflix, 190'dan fazla ülkede 183 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. INSTAGRAM: FACEBOOK: TWITTER: Hakan: Muhafız: 4. Sezon | Resmi Fragman | NetflixürkiyeOfficial Vezir ve Ölümsüzler modern İstanbul'a hükmeder. Hakan bir savaşı durdurmak için geçmişe yolculuk eder. Zeynep ise güçlü bir dönüşüm geçirir.

HAKAN MUHAFIZ 4. SEZONDA YER ALAN OYUNCULAR

Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Funda Eryiğit, Taner Ölmez ve Bige Önal'ın önceki sezonlardaki rolleri ile geri döneceği 4. sezonun oyuncu kadrosunda Boran Kuzum ve Miray Daner de yer alıyor.

HAKAN MUHAFIZ 4. SEZONDA NELER OLACAK?

Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul'un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç... Kahramanı şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur...

Bu sezonda kahramanların dünyası pek çok açıdan tersine döner. Baştan beri Muhafız'ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır. Hakan geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişir.

Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de gümüzde son yüzleşmesini Faysal'la yaşar.

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play