NBA'in logosu Kobe Bryant mı olacak? Kobe Bryant hayranları imza kampanyası başlattı

NBA'in logosunda Kobe Bryant'ın yer alması için basketbolcunun hayranları kampanya başlattı. Dünya çapında yankı bulan isteğe ünlü basketbolcular da destek veriyor.

NBA'in logosu Kobe Bryant mı olacak? Kobe Bryant hayranları imza kampanyası başlattı

Ünlü basketbolcu Kobe Bryant helikopter kazasında hayatını kaybetti. Dünya çapında yankı bulan kazaya dair ayrıntıların araştırılması sürüyor. Kobe Bryant'ın hayranları ünlü basketbolcunun ardından üzüntülerini paylaşırlarken bir kampanya gündeme geldi. Kobe Bryant'ın hayranları NBA'in logosunda basketbolcunun yer almasını istiyor.

NBA'in logosunda yer alan basketbolcu figürünün Kobe Bryant olması için hemen bir imza kampanyası başlatıldı. Kampanyadaki imzalar bir milyonu çoktan aşmış durumda. Kampanya sonuç verir mi, NBA'in yeni logosu Kobe Bryant olur mu bilinmiyor.

NBA LOGOSUNDAKİ KİM?

NBA'in logosundaki adam figürünün resmi olarak kabul edilmese de Jerry West olduğu yıllardır konuşuluyor. Jerry West geçmişte verdiği bir röportajda, artık NBA'in logosuna yer almak istemediğini belirtmişti. Jerry West, yeni bir logo hazırlanırsa oyunu Michael Jordan'dan yana kullanabileceğini belirtmişti.

KOBE BRYANT İÇİN NBA LOGOSU TASARLANDI

Birçok tasarımcı sosyal medya üzerinden Kobe Bryant için NBA logosu tasarladı. Tasarımcılar logoları sosyal medya üzerinden paylaştılar. 

NBA'in sosyal medya kapak fotoğraflarına Kobe Bryant'ın anısına, onun fotoğraflarını yerleştirmeleri de heyecan yarattı.

KOBE BRYANT'IN HELİKOPTER KAZASINDAN AYRINTILAR

Etiketler:

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play