Netflix'ten yeni bilim kurgu dizisi "Snowpiercer" geliyor! Konusu nedir?

Netflix orijinal içeriklerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Dizi ve film platformu Netflix yeni bilim kurgu dizisi Snowpiercer'ın tanıtım afişi ve resmi fragmanını yayınladı. Peki Snowpiecer dizisinin konusu nedir?

Netflix'ten yeni bilim kurgu dizisi "Snowpiercer" geliyor! Konusu nedir?

Online film ve dizi izleme platformu Netflix orijinal içerik üretmeye devam ediyor. Bilim kurgu türü dizi izlemeyi sevenler için Netflix'ten müjdeli bir haber geldi. 10 bölümlük Snowpiercer dizisi 25 Mayıs'ta izleyici ile buluşacak.

Snowpiercer, bu sene düzenlenen Oscar ödül törenlerinde en iyi film ve en iyi yönetmen ödülünü alan Prazit'in yönetmeni Bong Joon Ho'nun 2013 yılında yaptığı aynı isimli filmden uyarlama olarak ekranlara gelecek.

İŞTE SNOWPIERCER'IN FRAGMANI

Snowpiercer | Resmi Fragman | NetflixSnowpiercer | Resmi Fragman | Netflix
Tüm yolcuların dikkatine. Bay Wilford, Kuyruk’ta yaşanan kargaşa söylentileri ile ilgili bir açıklama yapacak. Güvenliğiniz bizim en büyük önceliğimizdir. Düzen tekrar sağlanacaktır. Abone ol: Netflix Hakkında Netflix, 190'dan fazla ülkede 183 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. INSTAGRAM: FACEBOOK: TWITTER: Snowpiercer | Resmi Fragman | NetflixürkiyeOfficial Dünya buzlarla kaplanınca hayatta kalan son insanlar dünyanın çevresini dolaşan dev bir trende yaşar. Ama trendeki hassas dengeyi bozmadan birlikte yaşamak çok zordur.

Her Hafta Bir Bölüm Yayınlanacak

Kıyamet sonrasında geçen distopik bir bilim kurgu olan Snowpiercer dizisi, Netflix ve Amerikan televizyonu TNT'nin ortak yapımı. Dizinin ilk ve ikinci bölümü WarnerMedia'nın sahibi olduğu TNT'de 17 Mayıs ve 24 Mayıs'ta yayımlanacak.

Ardından da Netflix bu iki bölümü platformuna 25 Mayıs'ta yükleyecek.
Sonraki bölümler de her hafta TNT'de yayınlandıktan sonra Netflix'e gelecek.

Dizinin ilk sezonu toplam 10 bölüm olacak; ikinci sezonuna da şimdiden onay verildi.

Snowpiecer Dizisinin Konusu Nedir?

Bong Joon Ho'nun 2013 yılında çevirdiği ilk İngilizce film olan Snowpiercer, dünyanın bir buz küresine dönmesinden yedi yıl sonra yeryüzünde yaşayan son insanların 1.001 vagonlu trendeki hiç bitmeyen yolculuğunu anlatıyor.Trende ön tarafta yaşayan ve bütün kaynakları tüketen elitler ile arkada yolculuk eden yoksullar arasındaki sınıf farkı dolayısıyla ortaya çıkan mücadele dizinin konusunu oluşturuyor.Film de 1982'de yayımlanan Fransız çizgi romanı Le Transperceneige'den uyarlanarak çevrilmişti.

Snowpiecer Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Bong Joon Ho'nun yapımcısı olduğu dizinin oyuncuları arasında;

Oscar ödüllü Jennifer Connelly,
Tony ödüllü Daveed Diggs,
Alison Wright,
Mickey Sumner,
Susan Park,
Iddo Goldberg,
Katie McGuinness,
Lena Hall,
Annalise Basso,
Sam Otto,
Roberto Urbina,
Sheila Vand ve
Jaylin Fletcher bulunuyor.

Oyuncu Jennifer Connelly, dizi ile ilgili Empire dergisine yaptığı açıklamada, "Yapım sınırlı kaynaklar, sosyal adaletsizlik ve güç ile servetteki hiyerarşilerden bahsediyor. Bugünle ilişkili bazı konuları ele almak için iyi bir platform olduğunu düşünüyorum. Hem de aynı zamanda eğlenceli, o yüzden çok heyecanlı" açıklamasında bulundu.

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play