Netflix'in yeni dizisi Aşk 101'in ilk sezonu beğeni topladı! Aşk 101 konusu nedir?

Netflix'in yeni Türk dizisi Aşk 101'in ilk bölümü dün (24 Nisan 2020) izleyici ile buluştu. Dizi Türkiye ve tüm dünyada aynı anda yayına girdi. Peki Aşk 101 dizisinin konusu nedir?

Netflix'in yeni dizisi Aşk 101'in fragmanı yayında! Aşk 101 konusu nedir?

Aşk 101, Netflix'in üçüncü Türk yapımı orijinal dizisi olacak. Daha önce Hakan Muhafız, Atiye dizileri yayınlanmıştı. Netflix'in Türk yapımı yeni dizisi Aşk 101'in ilk bölümü 24 Nisan 2020'de izleyicinin beğenisine sunuldu.

AŞK 101 DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

AŞK A101 DİZİSİNİN FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

AŞK 101 DİZİSİ OYUNCULARI

Pınar Deniz, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Kaan Urgancıoğlu gibi başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Meriç Acemi'nin kaleme aldığı Aşk 101'in yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer oturuyor.

AŞK 101 İLK SEZONU İLE BEĞENİ TOPLADI

Dizinin yayınlanmasının ardından ilk sezonu tek solukta bitiren binlerce kişi vardı. Sosyal medyadan dizi hakkında yapılan yorumlar oldukça olumluydu. 

SOSYAL MEDYADA AŞK 101 YORUMLARI

@fillefragile_
Sevgisiz büyüyen, sevginin ne olduğunu bilmeyen bu yüzden alkolik olan, acısını böyle dindirmeye çalışan Sinan'ın aşkı bulduktan sonraki dönüşüm sürecini izlemek gerçekten çok etkileyiciydi.Sinan mükemmel bir karaktersin ve Mert Yazıcıoğlu, en büyük alkış sana.. 

@mervcakiirr
#Ask101osman karakteri.... tweet bu kadar

@kevser_kn
Yollayın bi sezon daha #Ask101

@Shliimaz
Bana bir 2. Sezon fırlatın çok acil #Ask101

@Serhtylmzx
Gerçekçilik 10/1 Konu 10/10 "Farklıysan seni normalleştirmeye çalışırlar, dediklerini yapmazsan seni saf dışı bırakırlar" #Ask101

@coolbajilar
İstanbul'un içinde İstanbul hasretimi tekrar hatırlattığınız için sağolun ya.. Ne diyebilirim ki..  #Aşk101

Etiketler:

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play