Taksim dayı Taksim'e gidince sosyal medya ikiye bölündü

Sosyal medyanın hayatımıza kattığı son fenomenlerden biri sokak röportajı ile tanınan 'Taksim Dayı' olmuştu. Show Haber, Taksim Dayı'yı Taksim'e götürdü. Peki, sosyal medya bu duruma ne dedi?

Taksim dayı Taksim'e gidince sosyal medya ikiye bölündü

Sokak röportajı sırasında kendisine İngilizce yöneltilen "Taksim'e nasıl gidebilirim?" sorusuna verdiği yanıt Muammer Topal'ın ülke gündemine taşımış ve 'Taksim Dayı' olarak anılmasını sağlamıştı.

Show Haber muhabirleri Muammer Topal'ı Taksim'e götürdü. 'Taksim Dayı' Taksim'de büyük ilgi çekerken 30 yıldır İstanbul'da yaşayan Muammer Topal'ın daha önce hiç Taksim'e gitmediği ortaya çıktı.

PEKİ SOSYAL MEDYA NE DEDİ?
Taksim Dayı'nın Taksim'deki videosu ise sosyal medyayı ikiye böldü. Kimileri ilk kez Taksim'e gittiği için mutlu oldu, kimileri ise durumu eleştirdi. Yorumlar şöyle:

- Adam rahatsız olduğunu her şekilde belli ediyor ve resmen siz rahatsız oluşundan zevk alır gibi buna devam ediyorsunuz. Her şeyin yeri, zamanı, ayarı var. Ve siz bu ayarı çoktan aştınız. Hepimiz güldük, eğlendik ve bitti. Salın artık allah aşkına ya adama yazık.

- Videoyu tam bilmiyorsunuz galiba, adam kendi isteğiyle Show habere katıldı Taksim Dayı diye, kimsenin adamı darladığı yok oyuna devam.

- 30 yıldır İstanbul'da olup da hiç Taksim'e gitmeyen Taksim Dayı, sana da iyi geceler!

- Bugün de 30 yıl İstanbul'da yasayıp hiç taksime gitmemiş Taksim Dayı için üzüleceğim.

- Taksim dayı bırak artık peşimizi. :)))

- Bir rahat bırakın adamı.

- Bu ülkenin en geyik muhabbetlerin altında bile resmen hayat trajedisi çıkıyor. Adam 30 sene İstanbul'da yaşamış ama şehrin en önemli merkezlerinden birini görmemiş. Alın size hayat kalitesine dair bir mikro gösterge.

- Gerçekten yazık günah. Evet o video popülerken ben de Taksim Dayı esprileri yapmıştım ama işi artık rencide edici noktaya getirdiniz. Instagram'da bile Taksim Dayı efekti var yav, kendinize gelin biraz, adamcağıza epey üzüldüm.

- Taksim dayı benden daha mutludur anlık.

Etiketler:

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play