The Rain 3. sezon ne zaman? İşte The Rain dizisinin 3. sezon tarihi ve fragmanı...

Netflix'in ilk orijinal Danimarka yapımı dizisi olan The Rain'in 3. sezonu heyecanla bekleniyordu. dikkat çekmeyi başaran dizilerden biri olan The Rain 3. sezon fragmanı yayınlandı ve izleyici ile buluşacağı tarih belli oldu. Peki The Rain 3. sezon ne zaman?

The Rain 3. sezon ne zaman? İşte The Rain dizisinin 3. sezon tarihi ve fragmanı...

Netflix'in ilk Danimarka yapımı olarak da öne çıkan The Rain dizisi ilk ve ikinci sezonuyla hem Türkiye'de hem de yurtdışında oldukça sevildi. İlk iki sezonun ardından gözler 3. sezona çevrilmişti. Mikkel Boe Følsgaard, Alba August, Lucas Lynggaard ve Lars Simonsen gibi başarılı isimlerin yer aldığı The Rain 3. sezon fragmanı Netflix tarafından yayınladı. Peki The Rain 3. sezon ne zaman?

THE RAIN 3. SEZON NE ZAMAN?

Netflix'in sevilen dizisi The Rain'in 3. sezon fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni sezonu 6 Ağustos'ta yayınlanacak.

İŞTE THE RAIN 3. SEZON FRAGMANI

The Rain 3. Sezon | Resmi Fragman | NetflixThe Rain 3. Sezon | Resmi Fragman | Netflix
Biri dünyayı kurtarmak, diğeri yeni bir dünya yaratmak istiyor. Rasmus ve Simone arasındaki savaş, insanlıktan geriye kalanları kurtarmak için verdikleri mücadeleyle tekrar başlıyor. Virüs durdurulabilir. Ama bunun bir bedeli var. Sona hazırlanın. 6 Ağustos’ta yayında. The Rain’i Netflix’te izleyin: Abone ol: Netflix Hakkında Netflix, 190'dan fazla ülkede 183 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. INSTAGRAM: FACEBOOK: TWITTER: The Rain 3. Sezon | Resmi Fragman | NetflixürkiyeOfficial Yağmurun İskandinavya nüfusunun büyük bir kısmını yok etmesinden yıllar sonra Simone ve Rasmus, insanlığı nasıl kurtaracakları hakkında anlaşmazlığa düşer.

THE RAIN KONUSU NEDİR?

The Rain bilimkurgu ve dram içeren bir dizi. Dizi, acımasız bir virüsün İskandinavya nüfusunu kırıp geçirmesinden altı yıl sonra, iki kardeş güvenli bir yer ve sorularına yanıt aramak için kurtulan diğer gençlere katılmasıyla atıldıkları macerayı konu alıyor.

Kardeşlerden biri dünyayı kurtarmak, diğeri yeni bir dünya yaratmak istiyor. Rasmus ve Simone adındaki iki kardeş arasındaki savaş, insanlıktan geriye kalanları kurtarmak için verdikleri mücadeleyle tekrar başlıyor.

Etiketler:

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play