Ünlü astronottan şaşırtan açıklama: Uzaylılar aramızda olabilir

Ünlü astronot Helen Sharman, akıllardaki uzaylılar gerçekten var mı sorusuna kafa karıştırıcı bir yanıt verdi ve uzaylıların aramızda olabileceğini ama görmeme ihtimalimiz olduğunu söyledi. İşte Helen Sharman'ın açıklamalarından ayrıntılar...

Ünlü astronottan şaşırtan açıklama: Uzaylılar aramızda olabilir

Uzaylılar gerçekten var mı? Uzaylılar aramızda yaşıyor ama fark etmiyor olabilir miyiz? İngiltere'nin ilk astronotu ve Londra Imperial College'da kimyager olan Dr. Helen  Sharman, uzaylılarla ilgili ilginç bir fikir ortaya attı. Kendisiyle yapılan bir röportajda Dr. Sharman, tespit edilmesi imkansız yabancı yaşam formlarının aramızda yaşıyor olabileceğini söyledi. Peki bu mümkün mü?

Röportajda Dr. Sharman, uzaylıların var olduğuna inandığını söylüyor . Ayrıca uzaylıların aramızda olma ihtimaline dair ortaya bir fikir atıyor. Dr. Sharman "Bunun tartışılacak bir tarafı yok. Senin benim gibi karbon ve nitrojenden mi oluşacaklar? Belki de hayır." diyor.

Dr. Sharman'a göre uzaylılarla bir arada yaşıyor olma ihtimalimiz var. Dr. Sharman röportajda "Şu an burada olmaları ve bizim onları görmüyor olmamız mümkün." diyor.

56 yaşındaki Dr. Sharman, 1991 yılında Sovyet Uzay İstasyonu Mir'i ziyaret eden ilk kadın olmuştu.

Etiketler:

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play